Tiesa.com   |   news.sky.com   |   2017-12-22

Prekybos centre nužudyta kasininkė

  
Prekybos centre nužudyta kasininkė
© Facebook/Jodie Willsher nuotr.
Jauna moteris nužudyta darbo vietoje.
Kasininkė buvo subadyta peiliu pirkėjų akivaizdoje

Mažą Šiaurės Anglijos miestelį sukrėtė tragedija – vietos prekybos centre darbo metu užpulta ir peiliu mirtinai sužalota jauna kasininkė, kraupaus nusikaltimo liudininkais tapo daugybė šventėms besiruošiančių pirkėjų.

Sunkiai paaiškinamas nusikaltimas įvykdytas ketvirtadienį apie 15.30 val. netoli Leeds’o, Skiptono mieste esančiame prekybos centre „Aldi“. Jame kasininke dirbusią 30-metę Jodie Willsher užpuolė vyras ir subadė ją peiliu pirkėjų akivaizdoje.
Pasigirdus klyksmams keli žmonės puolė vyrą ir sulaikė jį kol atvyko policija. Pareigūnai kol kas negali pasakyti, dėl kokių priežasčių 44 metų vietos gyventojas taip pasielgė, atskleista tik tiek, kad išpuolis nesusijęs su terorizmu ar neapykantos nusikaltimais.
 
Deja, sužalotai moteriai niekas negalėjo padėti – ji netrukus mirė. J. Willsher šiame prekybos centre dirbo nuo pat jo atidarymo prieš dvejus metus ir vietos bendruomenės narių buvo vertinama kaip itin draugiškas žmogus.
 
„Skipton’as – mažas miestas, čia kone visi vienas kitą pažįsta, daugelis žinojo ir Jodie. Tai didžiulė bendruomenės tragedija“, – po įvykio pasakojo vietos gyventojai.
 
Po moters mirties našlaite liko maža jos dukrelė bei liūdintis vyras.
Tuo tarpu parduotuvėje laikas tarsi sustojo – policijos tyrėjų juostomis aptverta visa objekto teritorija, o pastato viduje dar penktadienį buvo galima matyti pilnus vežimėlius prekių, kuriuos prekybinėje salėje paliko kraupaus nusikaltimo išgąsdinti pirkėjai.
 
  

Žymos: Nužudymas, Prekybos centras

Komentarai

Naujausi straipsniai