Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-05-31

Prabangiame Londono name – paslaptinga aktorės mirtis

  
Prabangiame Londono name – paslaptinga aktorės mirtis
© Harshil Shah nuotr.
Žmogžudystė įvykdyta prabangaus dangoraižio „Heron Tower“ patalpose.
Jame rastas jaunos merginos kūnas su akivaizdžiomis smurto žymėmis.

Žiaurūs ir žmonių mirtimis pasibaigiantys nusikaltimai dažniausiai įvykdomi ne pačios geriausios reputacijos Londono dalyse, tačiau jie neišvengiami ir prestižiniuose kvartaluose.

Londono Sičio policijos padalinys pirmą kartą per trejus metus pradėjo tyrimą dėl žmogžudystės. Manoma, kad ji įvykdyta pačiame sostinės centre esančiame dangoraižyje, vadinamame „Heron Tower“, kuriame apartamentai kainuoja septynženkles sumas.
Praėjusį šeštadienį po pietų jame rastas jaunos merginos kūnas su akivaizdžiomis smurto žymėmis. Paaiškėjo, kad tai – 22 metų Bethany-Maria Beales. Ji viešai pristatoma kaip aktorė ir dainininkė muzikiniame teatre.
 
Tą patį savaitgalį policijos pareigūnai sulaikė du įtariamuosius – 38 metų vyrą ir bendraamžę moterį, pora vėliau paleista už užstatą. Tyrimas tęsiamas, policija ieško liudininkų.
 
Velionės giminaičiai merginą pavadino „švytinčia žvaigžde“.
 
„Beth buvo maloni, inteligentiška, linksma, talentinga ir pribloškianti mergina, pakeitusi gyvenimus tų, kurie turėjo laimės ją pažinoti ir būti jos mylimiems.
 
Ji buvo daugiau nei dukra ir anūkė, dukterėčia, pusseserė, krikšto dukra ar draugė. Ji mums buvo visas pasaulis.
 
Jos šypsena buvo ryškiausia, o balsas – nuostabiausias. Ji buvo mūsų paukštė giesmininkė. Ji turėjo neįtikėtiną talentą – jeigu ją būtų pamatęs pasaulis, ji taptų žinoma milijonams.
 
Žodžiai, kad ilgimės jos, nenusako, ką jaučiame dabar. Mūsų pasaulis niekada daugiau nebus toks šviesus, nes mūsų švytinti žvaigždė dingo“, – rašoma žuvusiosios gimainaičių išplatintame rašte.
 
Bethany-Maria Beales. City of London police nuotr. Bethany-Maria Beales. City of London police nuotr.
Bethany-Maria Beales. City of London police nuotr. Bethany-Maria Beales. City of London police nuotr.
  

Žymos: Londono centras, Žmogžudystė, city of london

Komentarai

Naujausi straipsniai