Tiesa.com   |   Metropolitan police   |   2017-05-10

Policijos patarimas: ką daryti, jei paskambinę negalite kalbėti

  
Policijos patarimas: ką daryti, jei paskambinę negalite kalbėti
© Flickr.com
Nuo pavojaus besislepiantiems nukentėjusiesiems pareigūnai sugalvojo specialų kodą.
Greitosios pagalbos skambučių centrų darbuotojai dažnai pastebi, kad pagalbos reikalingi žmonės negali pasakyti operatoriui, kas nutiko.

Metropoliteno policija išplatino mokomąjį vaizdo įrašą, ką daryti, jei skambinate pagalbos numeriu 999, tačiau negalite kalbėti.

 Greitosios pagalbos skambučių centrų darbuotojai dažnai pastebi, kad pagalbos reikalingi žmonės negali pasakyti operatoriui, kas nutiko. Tai įvyksta dėl daugybės priežasčių, viena iš jų – skambinantysis slepiasi nuo pavojaus.
Paskambinus numeriu 999 operatorius pirmiausia pasiteirauja, kokios pagalbos jums reikia. Jei pagalbos reikia skubiai, o jūs negalite kalbėti, operatorius pirmiausia paprašys jūsų nusikosėti. Tačiau, jei išleistas garsas jums gali sukelti pavojų, telefono klaviatūroje surinkite skaičius 55.
 
Šis kodas vadinasi „Tylusis sprendimas“ bei skambučių centro darbuotojams iš karto nurodo, kad skambutis – nėra išdaiga, o skambinančiajam reikia nedelsiant padėti. Surinkus numerį 999 ir sulaukus signalo, iš karto galima spausti 55. Tuomet skambutis perduodamas pareigūnams ir jie užduoda keletą klausimų.
 
Skambinantysis turėtų stengtis nurodyti vietą, kurioje jis yra, mat pareigūnai to nežino automatiškai.
 
  

Žymos: Nelaimės, Anglijos policija , Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai