Tiesa.com   |   leicestermercury.co.uk   |   2017-11-23

Policijos automobilį sugebėjo pagrobti neblaivus ir surakintomis rankomis

  
Policijos automobilį sugebėjo pagrobti neblaivus ir surakintomis rankomis
© Leicestershire police nuotr.
Policijos automobilyje paliktas sulaikytasis sugebėjo jį pagrobti.
Prieš eismą važiuodamas vyras sankryžoje nesuvaldė policijos automobilio

Leicesteryje mieste sulaikytas neblaivus vairuotojas sugebėjo nuo policininkų pasprukti jų pačių automobiliu nepaisant to, kad rankos buvo surakintos antrankiais. Tiesa, bėglys laisve džiaugėsi neilgai – netrukus sudaužė tarnybinę mašiną.

Neįprastas nusikaltimas įvykdytas spalio 21-osios popietę Abbey Park Road gatvėje. Čia neblaivus prie neapdrausto „Vauxhall Zafira“ vairo sulaikytas Dominic’as O’Neill’as buvo surakintas antrankiais ir pasodintas į tarnybinį pareigūnų automobilį.
Kol policininkai buvo lauke, sulaikytasis nuo galinės sėdynės persiropštė į vairuotojo vietą, užsirakino visas dureles ir, pasinaudojęs užvedimo spynelėje paliktais rakteliais, spruko.
 
Pareigūnai dar bandė bėglį sulaikyti – vienas išmušė priekinių dešinės pusės durelių stiklą, kitas į jas įsikibo ir kurį laiką buvo velkamas nuvažiuojančio automobilio.
 
Kolegos policininkai patyrė nedidelius sužeidimus.
 
Tuo tarpu prieš eismą važiuodamas D. O’Neill’as netoliese esančioje sankryžoje nesuvaldė policijos automobilio ir rėžėsi į prie šviesoforo stovėjusius automobiliu „Volkswagen“ bei BMW, kurių vairuotojai įvykio metu patyrė įvairius nesunkius sužalojimus.
Po susidūrimo D. O’Neill’as šoko laukan ir ėmė bėgti, tačiau netrukus buvo sulaikytas.
 
Lapkričio 22-ąją vyras teisme išgirdo nuosprendį už tokį savo poelgį: jam skirta 16 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Jis dėl savo poelgio gailėjosi, tačiau dalį kaltės vertė ir patiems pareigūnams – esą jie turi prisiimti atsakomybę už tai, kad tarnybinio automobilio užvedimo spynelėje paliko raktelius.
 
Tačiau vyro, kuris yra 7 vaikų tėvas, atgaila galima abejoti – 38 metų Leicesterio gyventojas iki šiol jau 5 kartus įkliuvo vairuojantis neapdraustą automobilį, 3 kartus jis vairavo neblaivus.
  

Žymos: Neblaivus vairuotojas, Leicesteris, policijos automobilis

Komentarai

Naujausi straipsniai