Tiesa.com   |   2018-04-10

Policija siūlo £20 tūkst. už informaciją

  
Policija siūlo £20 tūkst. už informaciją
© Met police nuotr.
Desmondas O’Beirne’as nebepabudo iš komos.

Londono policija išplatino video įrašą, kuriame matomi du, vyrą žymiojoje Trafalgaro aikštėje mirtinai užpuolę nusikaltėliai. Už vertingą informaciją apie užpuolikus žadama įspūdinga suma – net 20 tūkst. svarų sterlingų.

o policija pranešė ieškanti dviejų įtariamųjų, kurie Trafalgar aikštėje vyrą užmušė vienu smūgiu ir pasišalino iš incidento vietos.
Desmondas O’Beirne’as buvo nufilmuotas bėgantis nuo savo užpuolikų priešais Nacionalinę galeriją šeštadienį, birželio 3 d. 24:25 val. Netrukus užpuolikai vyrą pasiveja ir nukautuoja vienu smūgiu.
 
Vyras niekada neatgavo sąmonės ir mirė gruodžio 20 d. Pomirtinis skrodimas pateikė išvadą, kad Desmondas O’Beirne’as mirė dėl Trafalgaro aikštėje patirtos galvos traumos.
 
Balandžio 9 d. Londono policija atnaujino dviejų įtariamųjų paiešką, o norint sučiupti užpuolikus, siūlomas solidus atlygis.
 
Desmondas O’Beirne’as nebepabudo iš komos. Met police nuotr. Desmondas O’Beirne’as nebepabudo iš komos. Met police nuotr.
 
Pirmasis įtariamasis apibūdinamas kaip „hipsteris”, susirišęs plaukus į kuodelį, vešlia barzda, dėvintis raudonus marškinėlius, tamsias kelnes, šviesus sportinius batelius. Šis įtariamasis smogė aukai į galvugalį.
Antrasis įtariamasis dėvėjo juodą švarką su balta emblema ant dešinio peties, baltus marškinėlius, tamsias kelnes ir tamsius batus baltais padais. Šis vyras spyrė jau ant žemės sukniubusiai aukai ir pasišalino.
 
Met police nuotr.
Delete Met police nuotr. Delete
 
Pareigūnai įsitikinę, kad Trafalgaro aikštėje įvykdytas beprasmis nusikaltimas negalėjo likti be liudininkų, todėl paviešino video įrašą, kuriame incidento metu matoma daugybė praeivių.
 
Informacijos turintys asmenys kviečiami nedelsiant susisiekti telefonu 020 8785 8099 arba anonimiškai 0800 555 111.
 
 
  

Žymos: Užpuolimas, Londono policija, Trafalgaro aikštė

Komentarai

Naujausi straipsniai