Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-06-02

Policija prašo pagalbos ieškant dingusios mergaitės

  
Policija prašo pagalbos ieškant dingusios mergaitės
© NottsPolice Specials twitter nuotr.
Dingusioji mergaitė Amber Peat
Ji nepajėgtų tiek laiko išbūti lauke, ji mažutė, smulkutė, o oras šiuo metu naktimis tiesiog stingdantis.

13-metė Amber Peat sekmadienį apie 17.30 val. išėjo ir negrįžo į savo namus Mansfielde. Pareigūnams tęsiant paiešką, policija prašo visuomenės pagalbos, - pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.

Baimė dėl sekmadienį iš namų dingusios mergaitės vis didėja. Pareigūnai tęsia jos paiešką aplinkinėse vietovėse ir sako, kad yra didelė tikimybė, jog ji vis dar Mansfielde ar kažkur netoliese.
Jos tėvas Danny‘is Peatas sakė, kad dukra namus paliko be pinigų ir savo mobilaus telefono. Toks jos dingimas visiškai jai nebūdingas.
 
„Ji tikra namisėda. Ji niekur neina. Viskas ko ji nori tai tik skaityti knygas. Jei mes jai leistume, ji skaitytų visas 24 valandas per parą. Mes esame išsigandę. Ji nepajėgtų tiek laiko išbūti lauke, ji mažutė, smulkutė, o oras šiuo metu naktimis tiesiog stingdantis. Mes galvojame, kad ji yra su kažkuo. Tiesiog norime, kad ji žinotų, kad jos nelaukia jokios bėdos grįžus namo, mums tereikia žinoti, kad jai viskas gerai“, - pranešime spaudai sakė mergaitės tėvas.
 
Amber apibūdinama kaip baltaodė mergaitė su ilgais, rudais plaukais, rudomis akimis. Jos ūgis apie 1,22 m. Mergaitė yra smulkaus kūno sudėjimo. Ji turi mažą randą virš lūpos. Žinoma, kad paskutinį kartą kuomet ją matė, ji vilkėjo „Puma” džemperiu, violetiniais kedais ir mėlynais džinsais.
 
Bendruomenės nariai taip pat vykdo paiešką visoje vietovėje ir dalina žmonėms lankstinukus su informacija apie Amber. Policija prašo visuomenės pagalbos ir pastebėjus Amber apibūdinimą atitinkančią mergaitę nedelsiant jiems pranešti.
  

Žymos: Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai