Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-05-26

Po „labai baisaus incidento“ mirus dviem vaikams, sulaikyta pora

  
Po „labai baisaus incidento“ mirus dviem vaikams, sulaikyta pora
© Pixabay.com

Namuose Sheffielde mirus dviem berniukams, sulaikyti vyras ir moteris. Pirmadienį jie turėtų pasirodyti teisme, rašo Metro.co.uk.

14-metis ir 13 metis, kaip skelbia policija, mirė po „labai baisaus incidento“ namuose. Penktadienį į ligoninę buvo nuvežti ir kiti likę keturi šeimos vaikai. Jie taip pat patyrė rimtų sveikatos sužalojimų.
Pareigūnai pasakojo, kad 37-erių vyras ir 34-erių moteris sulaikyti jiems pareiškus įtarimus žmogžudyste. Jie pridūrė, kad iš namų „išgelbėti“ ir gydyti vaikai iš ligoninės jau paleisti. Jų amžius – 11, 10 ir 3 metai, o jauniausiam vaikui vos 7 mėnesiai.
 
Į namus Gregg House gatvėje pareigūnai buvo iškviesti gegužės 24 d. penktadienį apie 7.30 val. ryto. Apie iškvietimo priežastį pareigūnai pasakoti nenori, tačiau patikino, kad tai nebuvo susišaudymas, nebuvo panaudotas joks ginklas. Su įvykiu susijusi tik viena tuose namuose gyvenanti šeima.
 
Liudininkai pasakojo prie sulaikytos poros namų matę ne vieną tuziną specialiųjų tarnybų automobilių, taip pat buvo iškviestas ir greitosios medicininės pagalbos sraigtasparnis.
 
  

Žymos: Policija, Vaikai, Žmogžudystė, Sheffield

Komentarai

Naujausi straipsniai