Tiesa.com   |   BBC inf.   |   2017-08-26

Po karalienės langais – išpuolis (nuotraukos)

  
Po karalienės langais – išpuolis (nuotraukos)
© pixabay nuotr.
Po išpuolio rūmų prieigos ištuštėjo.
Viena liudininkė tikina mačiusi, kad vyras rankose laikė kardą

Penktadienį vakare Londone, prie Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos rezidencijos peiliu ginkluotas vyras puolė ir sužeidė du policijos pareigūnus, pradėtas tyrimas dėl teroro akto..

Pranešta, jog incidentas Buckingham’o rūmų pašonėje įvyko apie 20.35 val. Žiniasklaida skelbia, jog peiliu su didžiuliais ašmenimis ginkluotas vyras puolė karališkosios šeimos rezidencijos teritorijoje budinčius policijos pareigūnus, du iš jų sužalojo.
Užpuolikas prie sargybos privažiavo automobiliu – tai ir sukėlė įtarimą, mat vyras kirto „draudžiamąją zoną“, iššoko laukan mojuodamas peiliu ir tiesiu taikymu puolė prie pareigūnų.
 
Viena liudininkė tikina mačiusi, kad vyras rankose laikė kardą.
 
Greitai ir profesionaliai sureagavę policininkai sulaikė užpuoliką. 26 metų vyrui pareikšti įtarimai dėl sunkaus kūno sužalojimų, taip pat pradėtas tyrimas pagal terorizmą apibrėžiančius JK teisės aktus.
 
Nukentėjusiųjų gyvybei pavojus negresia, ašmenys kliudė jų rankas.
 
Sulaikytasis apklausiamas centrinėje Londono policijos nuovadoje.
 
Incidento metu Buckingham’o rūmuose karališkosios šeimos narių nebuvo. Šie rūmai – oficiali JK monarchų rezidencija sostinėje – yra bene lankomiausias turistų objektas Londone, jo prieigose nuolat pilna žmonių. Vakar vakare juos teko išprašyti tolėliau, mat po užpuolimo didžioji dalis teritorijos buvo apsupta policijos užtvarų.
Penktadienį vakare analogišką išpuolį bandyta įvykdyti ir Belgijos sostinėje Briuselyje: ten mačete ginkluotas vyras puolė pareigūnus arabiškai šaukdamas viešpatį garbinančius žodžius, nesunkiai sužeidė du policininkus ir buvo nukautas. Paaiškėjo, kad tai 30-metis Somalio pilietis.
Facebook nuotr. Facebook nuotr.
Facebook nuotr. Facebook nuotr.
  

Žymos: Buckinghamo rūmai, policininkai, Išpuolis Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai