Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-08-19

Pilna kuprine grynųjų atvykęs pirkti automobilio, vyras buvo apiplėštas

  
Pilna kuprine grynųjų atvykęs pirkti automobilio, vyras buvo apiplėštas
© Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

36-erių vyras į kitą miestą atvyko nusipirkti automobilio, tačiau vietoje to buvo sumuštas ir apiplėštas, rašo Metro.co.uk.

Iš Bournemoutho į Birminghamą Gianas Bocchetti atvyko susitikti su automobilį jam parduoti turinčiu žmogumi. Apie pardavinėjamą transporto priemonę vyras sužinojo iš socialinio tinklo. Automobilį jis įsigijo ir susitarė, kad antradienį vakare atvyks jo pasiimti.
Tačiau vietoje draugiško sandorio G. Bocchetti, atkeliavęs daugiau nei 170 mylių, buvo sumuštas, apiplėštas ir paliktas likimo valioje. Vyras liko vienas nežinomame mieste ir neturėjo kaip grįžti namo.
 
Su tariamu automobilio pardavėju susitikus žmonių pilnoje traukinių stotyje, jis buvo atviliotas į kinų kvartalo skersgatvį, kur jo jau laukė du vyrai. Pastarųjų ir tariamo pardavėjo Gianas buvo sumuštas, iš jo jie atėmė kuprinę pilną pinigų, kuriuos jis būtų sumokėjęs už automobilį.
 
Po užpuolimo gauja greitai paspruko.
 
Policijai vis dar ieškant užpuolikų, G. Bocchetti perspėjo apie pavojus, tykančius žmonių, nusprendusių įsigyti automobilius ar kitus daiktus iš žmonių, juos reklamuojančių socialiniuose tinkluose.
„Parašiau pareiškimą, bet aš dabar esu visiškai beviltiškoje padėtyje, – sakė jis. – Tai priminimas visiems nepirkti daiktų per feisbuką, jei esate skubinami įteikti pinigus.“
 
  

Žymos: Policija, vagystė, Apiplėšimas, Automobilis, Birmingham, Bournemouth

Komentarai

Naujausi straipsniai