Tiesa.com   |   kentonline.co.uk   |   2016-10-14

Pensininkė neišsigando augaloto lietuvio

  
Pensininkė neišsigando augaloto lietuvio
© Flickr.com nuotr.
Įsibrovėlis nepastebėtas namuose šeimininkavo ilgiau nei 10 minučių.
Smulkutė pensininkė gatve vijosi augalotą vagį.

Neilgai grobiu džiaugėsi lietuvis, apšvarinęs pensininkų namus pietryčių Anglijoje. Jis į svetimus namus įsibrovė vidury dienos, kai šeimininkai buvo namuose.

Nusikaltimas įvykdytas praėjusią savaitę Canterburio mieste. Namo Alberto kelyje antrajame aukšte buvusi 72 metų Margaret Allen išgirdo bruzdesį apačioje ir laiptais nusileido pažiūrėti, kad atsitiko.
Iš pradžių ji prieškambaryje pamatė maišelį, kuriame buvo maisto produktai ir alus, ir net nespėjus pagalvoti, kam jis priklauso, pasirodė įsilaužėlis – aukštas, stambaus kūno sudėjimo vyras su kepure ir džemperio gobtuvu ant galvos. Išvydęs šeimininkę jis kažką sumurmėjo ir spruko. Tačiau moteris nesutriko ir iš karto skambino bendruoju pagalbos numeriu, šaukėsi kaimynų pagalbos ir vijosi nusikaltėlį gatve.
 
„Buvau labiau pikta nei išsigandusi, kad kažkas vaikšto po mūsų namus“, – sakė pensininkė.
 
Anot jos, vyras kalbėjo su akcentu, jis buvo neblaivus.
 
Vėliau ji peržiūrėjo namuose įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų įrašus. Pasirodo, nelauktas svečias į namus pateko pro neužrakintas duris ir viduje nepastebėtas šeimininkavo net 11 minučių.
Vagis pagrobė kelis juvelyrinius dirbinius. Netrukus jis buvo sulaikytas, paaiškėjo, jog tai lietuvis Jurijus Kuznecovas. Po sulaikymo jis į laisvę išleistas už užstatą.
 
Draugai tokį moters elgesį vadina labai drąsiu ir džiaugiasi, kad nusikaltėlis neturėjo ginklo. Kita vertus, tokio sudėjimo 29 vyras net ir be ginklo lengvai sudorotų smulkutę pensininkę.
 
Jos 81-erių vyrą liga yra prikausčiusi prie lovos, tad jis tokioje situacijoje niekuo padėti negalėjo.
  

Žymos: Pensininkai, Anglijos lietuviai, vagystė

Komentarai

Naujausi straipsniai