Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-08-11

Pedofilas pasipelnė iš policijos

  
Pedofilas pasipelnė iš policijos
© metpoliceuk Twitter
Nusikaltėliams sučiupti pareigūnai pasirinko netradicinį būdą.
Pedofilas bendravo su mažais vaikais, su jautria asmenų grupe, kuri galėjo nuo jo dar labiau nukentėti.

Iš kalėjimo paleistas pedofilas bendradarbiaudamas su policija padėjo atskleisti pedofilija įtariamą nusikalstamą grupuotę.

Neįvardijamas asmuo praeityje taip pat buvo teistas už tokius nusikaltimus. Policija pranešė, kad pasirinktas toks metodas, nes tik tokia veikla užsiiminėjęs asmuo gali žinoti, kaip bendrauti su tokiais pat ir neišsiduoti, kad jie yra sekami.
Britanijos dienraščiai mirgėte mirgėjo nuo antraščių, kuriose keliamas klausimas ar policija pasielgė teisėtai. Ne vienas vaiko teisių apsaugos specialistas kritikuoja tokį pareigūnų elgesį, nes pedofilas bendravo su mažais vaikais, su jautria asmenų grupe, kuri galėjo nuo jo dar labiau nukentėti.
 
Visgi nusikaltėlio bendradarbiavimas su policija davė rezultatų. Jo perduotos žinios apie vakarėlius, kuriuose seksualiai išnaudojamos nepilnametės merginos (kurioms daugiausiai 14 metų), padėjo atskleisti 17-os vyrų ir vienos moters nusikalstamą grupuotę. Šiems žmonėms pateikti kaltinimai dėl prievartavimo, narkotikų platinimo ir prostitucijos kurstymo.
 
Visi nusikaltimai vyko Niukaslo mieste.
 
  

Žymos: nusikaltėliai, Policija, Vaikai, pedofilas

Komentarai

Naujausi straipsniai