Tiesa.com   |   2017-10-24

Pavydus britas dėl siunčiamų žinučių atsidūrė kalėjime

  
Pavydus britas dėl siunčiamų žinučių atsidūrė kalėjime
© Londono policijos nuotr.
M. O’Riley savo poelgį galės apmąstyti pusmetį sėdėdamas už grotų.
Kelias savaites pavyduolis siuntinėjo niekuo dėtam vyrui agresyvaus turinio žinutes, įžeidinėjo jį

Klaidingai supratęs žinutes merginos telefone jaunas britas užsipuolė niekuo dėtą jos kolegą ir už tai atsidūrė už grotų ir liko be partnerės.

savaitę Londono Westminsterio magistratų teismas skyrė 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę metų Michael’iui O’Riley. Tokia sankcija vyrui skirta už tai, kad jis siuntinėjo įžeidžiančias bei grasinančias trumpąsias žinutes savo merginos kolegai.
Teisme taip pat įrodyta, kad šios žinutės gali būti laikomos rasine neapykanta – o tai Jungtinėje Karalystėje irgi laikoma baudžiamuoju nusikaltimu.
 
M. O’Riley bėdos prasidėjo po to, kai jis savo merginos telefone pastebėjo tekstines žinutes iš jos kolegos ir pamanė, kad ši su bendradarbiu neapsiriboja darbiniais santykiais.
 
Nusižiūrėjęs merginos kolegos telefono numerį kelias savaites pavyduolis siuntinėjo niekuo dėtam vyrui agresyvaus turinio žinutes, įžeidinėjo jį, o kartą nufilmavo miegančią nuogą merginą ir įrašą nusiuntė tam pačiam kolegai.
 
Mergina apie tai nieko nežinojo, o sužinojusi paliko M. O’Riley.
Tačiau šis nepaliko jos ramybėje – siuntinėjo merginai žinutes, daugiau nei 100 kartų skambino. Nepavykus atsikratyti nepageidaujamo dėmesio šią istoriją sužinojo policijos pareigūnai, kurie ėmėsi tyrimo.
 
Tuo tarpu M. O’Riley spruko, vyras spalio pradžioje sulaikytas Liverpool’yje.
 
„Malonu girdėti, kad teisėjas suprato tokių nusikaltimų sunkumą ir skyrė kaltinamajam laisvės atėmimo bausmę“, – po nuosprendžio paskelbimo bausmę komentavo teisme dalyvavęs policijos detektyvas konsteblis Mo Osman’as.
 
  

Žymos: Kalėjimas, Grasinimai, pavydas, rasinė neapykanta

Komentarai

Naujausi straipsniai