Tiesa.com, thesun.co.uk   |   2019-09-01

Paul McCartney anūkas vakarų Londone buvo apiplėštas grasinant ginklu, muzikos legenda pergyvena dėl laukiniais vakarais virstančios sostinės

  
Paul McCartney anūkas vakarų Londone buvo apiplėštas grasinant ginklu, muzikos legenda pergyvena dėl laukiniais vakarais virstančios sostinės
© facebook nuotrauka

77 metų amžiaus buvęs Bitlas Paul McCartney atskleidė, kad vakarų Londone jo anūkui buvo grasinta ginklu ir jis buvo apiplėštas. Žvaigždė teigia labai pergyvenantis dėl „peilių epidemijos”, verčiančios sostinę aukštyn kojomis.

Paul McCartney nepasakė, kuris iš jo anūkų buvo apiplėštas ir patarė nebandyti gintis, jei praeivis imtų jums grasinti peiliu.  
P. McCartney teigė, kad tai, koks kiekis nusikaltimų pastaruoju metu siaubia šalį yra paprasčiausiai „baisu”, o Didžioji Britanija įgauna „laukinių vakarų” įvaizdį.  
 
Dainininkas, turintis aštuonis anūkus teigia, kad situacija jam priminė kaip jis pats buvo užpultas augdamas Liverpulyje.  
 
Dienraščiui „The Times” jis pasakojo: „Vienas mano anūkų, vyresnis anūkas, buvo apiplėštas, iš jo buvo atimtas mobilusis telefonas. Jis sakė, kad blogiausia tai, kad jis nesigynė - sakė turėjęs nustumti užpuoliką šalin; grįžęs jautė esantis bailys.  
 
Aš jam sakiau:ne, ne, ne, ne. Jis turėjo peilį, o ką tu žinai, gal jis iš tiesų moka tuo peiliu naudotis. Šiomis dienomis yra tikrai baisu”.  
Dainininkas taip pat prisiminė, kaip pats, jaunystę leisdamas Merseyside buvo užpultas.  
 
„Kai aš buvau vaikas, mane užpuolė keturiese ir atėmė mano laikrodį. Buvau panašaus amžiaus. Buvau vienas, didesni už mane vaikai atėjo, prisimenu, kad taip pat jaučiausi.”  
 
Šiais metais Londono gatvėse nužudyti 92 žmonės.
  

Žymos: Londonas, The Beatles, peilių epidemija, Paul McCartney

Komentarai

Naujausi straipsniai