Tiesa.com   |   2017-06-07

Patvirtinta: dingęs lietuvės vaikinas žuvo per išpuolį Londone

  
Patvirtinta: dingęs lietuvės vaikinas žuvo per išpuolį Londone Sebastieno Belangerio daugybę dienų ieškojo jo mergina lietuvė.

Lietuvė Gerda Bennet desperatiškai ieškojo savo vaikino, dingusio po išpuolio Londone šeštadienio naktį. Pranešta, kad prancūzas Sebastienas Belangeris – šeštoji auka iš 7 žuvusiųjų.

36-erių šefas, dirbęs populiariame „Coq d'Argent“ restorane bare žiūrėjo futbolo rungtynes, kuomet į jį įsiveržė trys peiliais ginkluoti teroristai. Tame pačiame bare buvo nužudytas ir jo barmenas, dar vienas prancūzas Alexandre'as.
Paaiškėjus lietuvės vaikino tapatybei socialinėje erdvėje pasklido užuojautos kupini įrašai. „Mano broli, mano brangus drauge, Sebastienai Belangeri, labai tavęs ilgėsiuosi. Mano širdyje daugybė skausmo ir pykčio. Buvo nuostabu su tavimi dirbti ir džiaugiuosi tave sutikęs. Turiu daugybę klausimų – kodėl?
Ilsėkis ramybėje. Mano mintys keliauja tavo šeimai ir mylimiems žmonėms“, – rašė Pawelas Rolka.
 
Dar vienas draugas Nickas Brownas rašė: „Sebastienai Belangeri, ačiū tau už viską, ko mane išmokei. Ačiū už man parodytą kantrybę ir kad buvai mano draugu. Negaliu pasakyti nieko daugiau, negu ilgėsiuos tavęs, drauge mano, ilsėkis ramybėje, brolau“.
 
 
  

Žymos: Terorizmas, London Bridge, Išpuolis Londone, Sebastien Belanger

Komentarai

Naujausi straipsniai