mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-24

Pasikorusios trylikametės Amber Peat patėvis ketina filmuoti dokumentinį filmą, kuriame įrodys, kad tai jis yra auka

  
Pasikorusios trylikametės Amber Peat patėvis ketina filmuoti dokumentinį filmą, kuriame įrodys, kad tai jis yra auka
© twitter nuotrauka

Danny Peatas iš jo imto interviu metu atskleidė, kad ketina nufilmuoti dokumentinį filmą. Vyras Mano, kad tai - vienintelis būdas išteisinti savo vardą, prie kurio priklijuota „pabaisos patėvio” etiketė.

Amber patėvis po įdukros mirties pareiškė, kad mergaitė apie namuose patirtą žeminimą tiesiog melavo.
Pirmąjame interviu duotame dienraščiui The Sun po Amber mirties D. Peatas sakė jau pradėjęs filmuoti trijų dalių dokumentinį filmą, kurį ketina rodyti per televiziją ar socialinių tinklų platformas, kad „ištiesintų šią istoriją”.
 
 
Jis tikino, kad tai nėra būdas pasipelnyti iš Amber mirties. Jo teigimu, dėl to, kad buvo pavadintas „pabaisa patėviu” bei „nekenčiamiausiu vyru Mansfielde” auka šioje tragiškoje istorijoje tapo jis. Pasak teismui pateiktos informacijos Amber išbėgo iš namų po šeimyninio ginčo.
 
Jos patėvis pasakoja, kad žmonės prisigalvojo, kad jis - pabaisa, praktiškai išvaręs podukrą lauk iš namų ir į mirties rankas. „Tiesiog šlykštu, kaip mane nutapė. Dokumentinis filmas - vienintelis būdas išteisinti mano vardą”.
Tyrimo metu teismui buvo pranešta, kad mergaitė gyveno itin griežtomis sąlygomis, turėjo galybę pareigų ir dažnai buvo baudžiama. Plačiai pagarsėjo epizodas, kai Amber tariamai buvo pažadintą vėlyvų vakarą ir priversta plauti grindis.
 
Ponas Peatas teigia, kad visa tai - melas, viskas, ką mergaitė pasakojo mokytojams - pramanai, o jis nė karto nėra namuose net balso pakėlęs. Jis taip pat teigė, kad vienintelės bausmės, kurios buvo taikytos Amber namuose - indų plovimas ir laikas nuo laiko atimama planšetė.
 
Teisme klausinėjamas Amber biologinio tėčio, kuriam buvo leista vykdyti savo apklausą kaip suinteresuotai šaliai D. Peatas sakė: „nemaniau, kad puodų plovimas - tokia jau didelė bausmė - vaikams reikia nors kokios disciplinos”.
 
Tyrėjų skaičiavimu socialiniai darbuotojai praleido 11-ka progų išgelbėti mergaitės gyvybę.
 
  

Žymos: savižudybė, Patėvis, dokumentinis filmas, Amber Peat

Komentarai

Naujausi straipsniai