Tiesa.com   |   2017-05-20

Parke rastas naujagimio kūnas: ieškoma motinos

  
Parke rastas naujagimio kūnas: ieškoma motinos
© Geograph.org.uk
Šio parko krūmuose rasti neaišku kiek laiko gulėję naujagimio palaikai.
Pareigūnai skelbia, kad kol kas neaišku, kiek laiko palaikai ten išgulėjo bei prašo kūdikio motinos atsiliepti.

Hampširo policija skelbia ieškanti neseniai gimdžiusios moters po to, kai miesto parko krūmuose rastas naujagimio kūnas.

Penktadienio popietę Manor parke, Hampšire, rastas paslėptas naujagimio kūnas. Pareigūnai skelbia, kad kol kas neaišku, kiek laiko palaikai ten išgulėjo bei prašo kūdikio motinos atsiliepti.
Bylą tiriantis detektyvas Darrenas Rawlingsas išplatino pranešimą, kuriame kreipiasi tiesiogiai į ieškomą moterį. „Esu labai susirūpinęs dėl kūdikio motinos sveikatos ir gerovės. Noriu užtikrinti, kad ji gaus dabar jai būtiną pagalbą.
 
Žinau, kad dabar tau labai sunkus laikotarpis, bet aš noriu būti tikras, kad tau bus suteikta reikalinga pagalba ir priežiūra. Suprantu, kad tau baisu, bet labai svarbu, kad tau būtų suteikta parama. Dabar mums svarbiausia užtikrinti, kad tau būtų skirta medicininė priežiūra“, – rašoma pranešime.
 
Detektyvas prašo ir visuomenės pagalbos, jei kas nors savo aplinkoje turi įtarimų keliančią, neseniai gimdžiusią, bet kūdikio neturinčią moterį, kreiptis į policiją.
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Anglija, Nužudymas

Komentarai

Naujausi straipsniai