Tiesa.com, Dailymail.co.uk   |   2019-01-25

Pakistaniečio žmona apsimetusi lietuvė išvengė kalėjimo

  
Pakistaniečio žmona apsimetusi lietuvė išvengė kalėjimo
© Pixabay.com

Lietuvė, mišrių kovos menų sportininkė, prisidėjusi prie vedybų apgavystės, rytų europietes neva ištekinusios už azijiečių vyrų, išvengė kalėjimo, rašo Dailymail.co.uk.

27-erių Erika Vorobjova iš Walwortho prisipažino 2013-aisiais dalyvavusi netikrose tuoktuvėse su pakistaniečiu Uzairu Ahmedu.
Lietuvė prisipažino padėjusi nelegaliai į šalį patekusiam imigrantui taip gauti ilgalaikio gyvenimo šalyje leidimą, tačiau jai didesnės įkalinimo bausmės išvengti pavyko.
 
Gauja, kuriai vadovavo Ayazas Khanas su žmona Jurgita Pavlovskyte, suorganizavo maždaug 13 netikrų vestuvių ir iš jų uždirbo apie 500 tūkst. svarų sterlingų. Gaujos nariai iš Azijos atvykusiems vyrams suorganizuodavo susitikimus su iš rytų Europos atvykusiomis nuotakomis. Poros dažnai negalėdavo susikalbėti, tad tuoktuvių metu būdavo naudojamasi „Google Translate“ vertėju.
 
Netikros vestuvių nuotraukos ir padirbti darbo pažymėjimai būdavo naudojami įtikinant pareigūnus suteikti  oficialų gyventojo statusą Pakistano, Indijos ir Bangladešo piliečiams.
 
A. Khanas būdavo atsakingas už finansus ir Azijos piliečių suradimą, o jo taip pat lietuvė žmona rūpinosi nuotakomis, kurių ne viena buvo iš Lietuvos.
11 pakistaniečių, vienas indas ir vienas iš Bangladešo kilęs vyras desperatiškai norėjo likti JK po to, kai baigė galioti jų studentų vizos.
 
A. Khanas pernai buvo nuteistas 6 metams laisvės atėmimo, o J. Pavlovskytė, kuri tuo metu buvo 37 savaitę nėščia, už grotų praleis penkerius metus.
 
Teismas pranešė, kad lietuvė sportininkė beveik iškart prisipažino dalyvavusi netikrose vestuvėse, tačiau tai ji padarė bijodama didesnių pasekmių. Prieš penkerius metus į JK ji atvyko visiškai nemokėdama anglų kalbos. 
 
  

Žymos: Santuoka, Pažeidimai, Nelegalu, Lietuvė, vetsuvės

Komentarai

Naujausi straipsniai