Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2015-05-25

Pagrindinis įtariamasis šeimos nužudyme – aukos sūnus

  
Pagrindinis įtariamasis šeimos nužudyme – aukos sūnus 21-erių Jedas Allenas - komiksų ir Volverino gerbėjas
Matydavau mielą moterį su maža mergaite. Šeima visada atrodė laimingi. Tai didelis sukrėtimas ir tragedija.

Jau antrą dieną tęsiasi trijų asmenų nužudymu įtariamojo Jedo Alleno paieškos. Į pagalbą pasitelkusios šunis, ginkluotos policijos pajėgos šukuoja miesto apylinkes ieškodami vyro, kuris, kaip paaiškėjo, yra nužudytosios sūnus, - pranešė naujienų portalas theguardian.com.

Šiandien J. Alleno pusbrolis viešai ragino jį pasiduoti policijai. Jis sakė: „Niekas šeimoje negali patikėti tuo kas įvyko. Tai sužinojau pamatęs žinias. Vienintėlis dalykas kurio norime, tai sužinoti kodėl taip atsitiko. Bet tik Jedas žino, kas iš tiesų įvyko. Jei galėtume perduoti žinutę Jedui, ji būtų, kad jis kuo greičiau pasiduotų policijai.“
 
Įtariamojo „Instagram” profilio, kuriame jis pasivadinęs Mr. Meat Tank, nuotraukose matyti, kad vyras yra didelis kultūrizmo ir komiksų gerbėjas, ypatingai mėgstantis fantastinį Volverino veikėją. Vaikinas taip pat nevengė pasidalinti nuotraukomis su kirviais, peiliais ir kastetais.
 
Kastetas. Instagram mr_meat_tank nuotr. Kastetas. Instagram mr_meat_tank nuotr.
 
„Jie buvo nauji kaimynai, čia gyveno tik porą mėnesių, aš net nežinojau jų vardų. Matydavau mielą moterį su maža mergaite. Šeima visada atrodė laimingi. Tai didelis sukrėtimas ir tragedija“, - pasakojo nužudytųjų kaimynystėje gyvenanti Sheila Welch.
Buvusi Jordanų šeimos kaimynė Jane Ilott auką apibūdino kaip gražią, tačiau šiek tiek problematišką moterį. Ji pasakojo: „Aš nepažinojau jau suaugusio Jedo. Aš jį pažinojau kaip mažą vaiką, kuris buvo gana uždaras. Dažnai matydavau jį per petį persimetusį sportinį krepšį. Jis labai mylėjo savo mamą, o ji jį, tik jis to nežinojo... Alkoholis buvo jos didžioji meilė, bet ji tikrai mylėjo Jedą. Ji nebuvo bloga moteris. Ji buvo alkoholikė, kuriai reikia pagalbos.“
 
J. Alleno biologinis tėvas Dave‘as Allenas gyvena už pusvalandžio kelio nuo įvykio vietos. Jo namai sšiuo metu yra augomi policijos.
 
Prie namų Didcote, kuriuose savaitgalį buvo rasti Janet Jordon, Philipo Howardo ir jų šešerių metų dukters Derin Jordan palaikai, žmonės palieka gėles, raštelius bei šeimos nuotraukas. Sukrėsti aukų artimieji informuoti apie tragediją ir yra prižiūrimi specialistų.
 
J. Allenas yra maždaug 1,80 ūgio, tvirto, sportiško kūno sudėjimo. Ypatinga žymė - voro tatuiruotė ant kairės rankos. Policija prašo visuomenės pagalbos ir pamačius įtariamąjį nedelsiant jiems pranešti.
Voro tatuiruotė. Instagram mr_meat_tank nuotr. Voro tatuiruotė. Instagram mr_meat_tank nuotr.
 
Jedas Allenas. Instagram mr_meat_tank nuotr. Jedas Allenas. Instagram mr_meat_tank nuotr.
  

Žymos: Nusikaltimai, Mirtis,

Komentarai

Naujausi straipsniai