Tiesa.com   |   2018-09-05

Paauglys melagingai pranešė apie bombas 400 JK mokyklų ir skrendančiame lėktuve

  
Paauglys melagingai pranešė apie bombas 400 JK mokyklų ir skrendančiame lėktuve G. Duke-Cohanas
Nepaisant to, kad oficialiai buvo tiriami jo galimi veiksmai, G. Duke-Cohanas vis tiek sugebėjo išsiųsti naujus grasinamuosius laiškus JK ir Amerikoje.

Jungtinės Karalystės (JK) policija paviešino, kad pagaliau išsiaiškino kaltininką, kuris melangingai pranešė apie padėtus sprogmenis daugiau nei 400 mokyklų bei keleivių pilname orlaivyje.

melangingų pranešimų apie neva padėtus sprogmenis, kurie sukėlė masines evakuacijas, organizavo FBI bei Nacionalinė Nusikaltimų Agentūra.
Tyrimo metu paaiškėjo, kad už šių skambučių slepiasi vos pilnametystės sulaukęs 19-metis britas.
 
George'as Duke-Cohanas pirmadienį Lutono Magistratų teisme teigė, kad apie tariamą pavojų šimtuose šalies mokyklų bei lėktuve, skrendančiame iš Londono į San Franciską, pranešė „dėl asmeninės pramogos". Vaikinas visiškai nesusimąstė apiė milžiniškas tokių veiksmų pasekmes.
 
Jaunas vyras buvo suimtas kovo gale, praėjusio vos porai dienų po melagingų pranešimų apie sprogmenis. Nepaisant to, kad oficialiai buvo tiriami jo galimi veiksmai, G. Duke-Cohanas vis tiek sugebėjo išsiųsti naujus grasinamuosius laiškus JK ir Amerikoje.
 
Pranešdamas apie neva padėtą bombą lėktuve vaikinas teigė, kad jo duktė su juo susisiekė iš orlaivio sakydama, kad liektuvas užgrobtas ir jame yra bomba.
Garso įrašą galite išgirsi čia:
 
 
Iš viso G. Duke-Cohanas buvo suimtas tris kartus. Trečią kartą vaikinas suimtas savo namuose Watforde, Hertfordshire rugpjūčio 31 d. 6iuo metu Lutono teismas nagrinėja šią neeilinę bylą. Kitas teismo posėdis rugsėjo 21 d.
 
  

Žymos: Nusikaltimai , melagingi pranešimai

Komentarai

Naujausi straipsniai