Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-09-09

Paauglio nužudymas transliuotas socialiniame tinkle

  
Paauglio nužudymas transliuotas socialiniame tinkle
© Metropolitan Police
Už šio vaikino žmogžudyste atsakingų dar nėra rasta.
Paauglys išėjęs nupirkti mamai gėlių puokštės gimtadienio proga, namo nebegrįžo.

Pietų Londone, Kenningtone gyvenęs 16-metis vaikinas brutaliai nužudymas, o jo nudūrimas nufilmuotas ir dar patalpintas socialiniame tinkle ,,Snapchat“.

Kaip praneša Metropoliteno policija,paauglys išėjęs nupirkti mamai gėlių puokštės gimtadienio proga, namo nebegrįžo. Nepažįstamojo jis buvo nudurtas tiesiog gatvėje. Nors po mirtinė ekspertizė parodė, kad vaikinas buvo padurtas keliolikoje vietoje, tačiau mirties priežastis aiški – vienintelis ir lemiamas dūris tiesiai į širdį.
16-metį merdėjantį gatvėje pamatė praeiviai bandydami jam suteikti pirmąją pagalbą, tačiau po kelių akimirkų vaikino gyvybė užgeso.
 
Po kelių dienų nuo incidento 16-mečio draugai jo mamai pasitarė, kad sužinojo, jog jų draugas numirė, iš socialinio tinko. Esą užpuolikas savo nusikaltimą transliavo tiesiai į ,,Snapchat".
 
Visgi, pareigūnams įtariamųjų surasti dar nepavyko. Pirmomis dienomis buvo sulaikyti du įtariamieji ant kurių rūbų buvo rasta aukos kraujo, tačiau jie buvo paleisti, mat liudininkas atsisakė liudyti ir žmogžudystei įrodyti pritrūko įrodymų.
 
  

Žymos: Žmogžudystė, socialiniai tinklai, Paauglys, snapchat

Komentarai

Naujausi straipsniai