tiesa.com, metro.co.uk   |   2018-11-12

Paaiškėjo šeštadienį žuvusio motociklininko tapatybė

  
Paaiškėjo šeštadienį žuvusio motociklininko tapatybė
© Flickr
Motociklininkas vairavo „Suzuki“ markės transporto priemonę
Jaunas vaikinas mirė vietoje.

Pareigūnai įvardijo motociklininko, žuvusio po to, kai į jį trenkėsi priešinga kryptimi važiavęs automobilis, tapatybę. Rytų Kilbride greitkeliu su motociklu „Suzuki“ važiavęs vyras – 24-erių Allanas Nicholsonas, rašo Metro.co.uk.

Susidūręs su baltu „Ford Mondeo“ automobiliu, važiavusiu priešinga eismo judėjimui kryptimi, jaunas vaikinas mirė vietoje, pranešė skubios pagalbos atstovai.
Į ligoninę dėl nestiprių sužeidimų taip pat paguldytas ir 34-erių automobilio vairuotojas. Pareigūnai pranešė, kad šiandien vyras dalyvaus teisme.
 
Apie ankstyvą šeštadienio rytą įvykusį tragišką eismo įvykį informacijos vis dar labai mažai, tad vyriausiasis kelių policijos inspektorius Darrenas Fauldas prašo visų, žinančių apie šeštadienį 6.45 val. ryto įvykusį eismo įvykį netylėti ir tapti liudininkais.
 
„Prašau visų vairuotojų, automobiliuose turinčių vaizdo stebėjimo kameras ir tuo metu keliavusių greitkeliu, patikrinti užfiksuotą medžiagą ir pažiūrėti, ar nepavyko įamžinti šio tragiško eismo įvykio. Net ir mažiausias įrodymas gali būti labai svarbus“, – sakė jis.
 
  

Žymos: motociklai, greitkelis, eismo įvykis

Komentarai

Naujausi straipsniai