Tiesa.com   |   kentononline.co.uk   |   2015-09-15

Nuteista buhalterė pasisavinusi daugiau nei £1 mln.

  
Nuteista buhalterė pasisavinusi daugiau nei £1 mln. Buhalterė nuteista penkeriems metams ir aštuoniems mėnesiams laisvės atėmimo.
Tai buvo apgalvota ir apskaičiuota vagystė.

Už algų mokėjimą atsakinga buhalterė, kuri iš kompanijos per kelerius metus pavogė daugiau nei £1 mln., nuteista kalėti beveik šešerius metus, - pranešė naujienų portalas kentonline.co.uk.

Iš dujų kompanijos „Saipem”, kurioje dirbo šiek tiek daugiau nei ketverius metus, Pauline Elfreda Barrett iš Kingstono pietvakarių Londone, į savo asmeninę sąskaitą klasta gavo 28 banko pavedimus, kurių bendra vertė siekė £1.3 mln.
Buhalterė suklastojo elektroninius laiškus taip, lyg atrodytų, kad kompanija iš mokesčių inspekcijos (angl. HM Revenue & Customs) gauna rašytinius prašymus skubiems apmokėjimams. Kompanija patvirtino visus mokėjimus, o ženklios pinigų sumos buvo pervestos tiesiai į 55-erių moters asmeninę sąskaitą.
 
Iš pradžių apgavikė tyrė, ar jos planas nebus pastebėtas, todėl pervedamos pinigų sumos buvo mažos. Tačiau po kurio laiko buhalterė pastebėjo, kad niekas net neįtaria apie tokį jos būdą pasipelnyti. Didžiausias pavedimas buvo pats paskutinis – net £80 tūkst.
 
„P. E. Barrett iš darbdavio klasta pasisavino didžiulę pinigų sumą. Tai buvo apgalvota ir apskaičiuota vagystė. Moteris pasinaudojo savo pozicija bei darbdavių pasitikėjimu.”, - teigė detektyvas Mickas Walke’as.
 
P. E. Barrett nuteista penkeriems metams ir aštuoniems mėnesiams laisvės atėmimo.
 
  

Žymos: Pinigai, vagystė

Komentarai

Naujausi straipsniai