Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-07-26

Nusikaltimų gatvėse skaičiui mažinti – papildomi 20 tūkst. policininkų

  
Nusikaltimų gatvėse skaičiui mažinti – papildomi 20 tūkst. policininkų
© Pixabay.com

Naujasis Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas planuoja po keletos savaičų pradėti šalies policijos pajėgų stiprinimą. Tai padaryti jis planuoja į gatves išsiųsdamas papildomus 20 tūkst. policininkų, skelbia Metro.co.uk.

Pirmasis policijos pastiprinimas į gatves išriedėti turėtų jau rugsėjį, o planą įgyvendinti ministras pirmininkas žada per trejus metus.
„Kaip sakiau kalbėdamas ant Downing Street laiptų, mano kaip ministro pirmininko darbas yra susitprinti saugumą gatvėse, Žmonės nori gyvenvietėse matyti daugiau pareigūnų, saugančių visuomenę ir mažinančių nusikaltimus, – sakė B. Johnsonas. – Prižadėjau 20 tūkst. papildomų pareigūnų ir tai pradėsime įgyvendinti jau artimiausiu metu.“
 
„Išaugęs nusikaltimų skaičius kelia nerimą. Papildomi 20 tūkst. pareigūnų siunčia aiškią žinią, kad mes pasiryžę padaryti viską, kad sumažintume kriminalinės veiklos mąstą. Tai naujų santykių tarp vyriausybės ir policijos pradžia. Dirbsime dar artimiau, kad apsaugotume visuomenę“, – sakė naujai paskirta vidaus reikalų sekretorė Priti Patel.
 
  

Žymos: Londonas, Policija, Kriminalai, Nusikaltimai,, Boris Johnson, pareigūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai