Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-08-16

Newcastle padurtas vyras - mylintis tėvas, teisininkas Peteris Duncanas, pakeliui namo bandęs išskirti muštynes

  
Newcastle padurtas vyras - mylintis tėvas, teisininkas Peteris Duncanas, pakeliui namo bandęs išskirti muštynes
© Šeimos nuotrauka

52 metų amžiaus advokatas Peter Duncan ėjo namo, kai šalia Eldon Square prekybos centro, priešais Greggs užkandinę pamatė besipešant gaujas, kurias jis ir pamėgino išskirti.

ar nariai subadė P. Duncaną atsuktuvu ir pabėgo, o 52 metų amžiaus vyras buvo rastas miesto centre, kovojantis dėl ant plauko pakibusios savo gyvybės.  
P. Duncan patyrė mirtinus sužalojimus ir vėliau mirė ligoninėje.
 
Pareigūnai į įvykio vietą buvo iškviesti apie 18:20 valandų vakaro vietos laiku trečiadienį, jiems buvo pranešta apie sunkiai šalia Greggs užkandinės Eldon Square sužalotą vyrą, jo patirti sužalojimai buvo sukelti aštriu įrankiu.  
 
P. Duncanas buvo skubiai nugabentas į ligoninę, tačiau nepaisant medikų pastangų, jis mirė ligoninėje, po užpuolimo praėjus keletui valandų.    
 
Policija teigia, kad po užpuolimo buvo sulaikyta šešių asmenų grupė, įtariama brutaliai užpuolusi ir sukėlusi mirtinus sužalojimus žuvusiajam.    
Detektyvai tęsia įvykio tyrimą ir prašo visuomenės narių, galinčių suteikti vertingos informacijos apie įvykį, kuo skubiau susisiekti su policijos tarnybomis.  
 
Tai galima padaryti paskambinus trumpuoju numeriu 101.  
 
Mylinčio tėvo, advokato Peterio Duncano šeima teigė, kad jis buvo puikus žmogus, visad pats pirmas šokdavo į pagalbą visiems, kam tik galėjo pateikti.
 
Vienas iš sulaikytų gaujos narių neva sakė, kad P. Duncanas gavęs ko nusipelnė.
  

Žymos: gaujos, Newcastle, padūrė peiliu, Peter Duncan

Komentarai

Naujausi straipsniai