Tiesa.com   |   independent.ie   |   2015-11-30

Netikros santuokos: fiktyviai tekėti lietuvė skrido į Dubliną

  
Netikros santuokos: fiktyviai tekėti lietuvė skrido į Dubliną Už fiktyvią santuoką moteris turėjo gauti €1,500 atlygį.

Airijos spauda pranešė apie Ritą Skvarčinskaitę, kuri, norėdama fiktyviai susituokti su bangladešiečiu, specialiai iš Lietuvos skrido į Dubliną.

Dviejų vaikų motina namo į Uteną planavo grįžti netrukus. Lietuvė buvo nusipirkusi atgalinį skrydį vos po šešių valandų po fiktyvios santuokos ceremonijos. Rugpjūčio 26 d. R.Skvarčinskaitė buvo sulaikyta oro uoste bandydama sėsti į lėktuvą, - pranešė independent.ie.
Teismo procese 42-ejų R. Skvarčinskaitė teigė, kad fiktyviai santuokai ją pasamdė tretieji asmenys. Moteris už santuoką turėjo gauti €1,500 atlygį, kurio, kaip pati teigė, taip niekada ir nesulaukė.
 
Sulaikymo metu moteris bandė aiškintis, kad trumpam turi grįžti į Lietuvą, tačiau Airijoje ir toliau planuoja gyventi su išrinktuoju iš Bangladešo.
 
Teisme R. Skvarčinskaitė teigė, kad įsivelti į tokią aferą sutiko vien dėl to, kad negalėjo rasti darbo, o Lietuvoje augina du sūnus.
 
Dublino apygardos baudžiamasis teismas R. Skvarčinskaitę pripažino kalta dėl klaidingos informacijos bei negaliojančių dokumentų pateikimo siekiant įrodyti pastovią gyvenamąją vietą. Moteris buvo nuteista trims mėnesiams kalėti ir bausmę atliko.
 
  

Žymos: Fiktyvi santuoka

Komentarai

Naujausi straipsniai