Tiesa.com   |   Metropolitan police   |   2017-05-25

Nėščiąją iki persileidimo sumušęs rasistas pasiųstas už grotų

  
Nėščiąją iki persileidimo sumušęs rasistas pasiųstas už grotų
© Metropolitan police
Davidas Gallacheris sumušė nėščiąją ir jos vyrą, abu išvežti į ligoninę.
Atvažiuojate čia su savo klounų drabužiais, jūs suknisti žmonės, jūs esate suknista problema šioje vietoje!

Rasistas, sumušęs nėščią moterį taip, kad ji patyrė persileidimą, įkalintas trejiems metams ir septyniems mėnesiams. Davidas Gallacheris sumušė nėščiąją bei jos vyrą, abiems prireikė medikų pagalbos.

Nors užpuolimo metu Samsam Haji-Ali rėkė, kad laukiasi, nusikaltėliui tai buvo nė motais ir jis toliau trankė jos pilvą. 34-erių moteris palikta gulėti ant žemės kraujo klane. Po kelių savaičių ji neteko dvynių, kurių laukėsi.
Nukentėjusiosios vyras, Abdullahas Sulamainas, bandęs ginti žmoną, gavo smūgį iš vyno butelio ir buvo paliktas su galvoje žiojinčia žaizda.
 
A.Haji-Ali sėdėjo automobilyje, kuomet prie jos priėjo nuteistasis ir ėmė rėkti: „Atvažiuojate čia su savo klounų drabužiais, jūs suknisti žmonės, jūs esate suknista problema šioje vietoje!“. Įsikišus nukentėjusiosios vyrui jam trenkta maišu ledo ir buteliu. Vėliau D.Gallacheris keletą kartų smogė moteriai ir bandė ją dar labiau sužeisti vyno buteliu.
 
Teisėjas nusikaltime įžvelgė rasistinį motyvą bei pripažino, kad nuteistasis kaltas dėl persileidimo. Teisme D.Gallacheris išvadintas apgailėtinu rasistu, kurio poelgis yra siaubingas ir teismai su juo nesitaikstys.
 
 
  

Žymos: Rasizmas, Nusikaltimai, Nacionalizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai