dailymail.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-27

Neramumai Londone tęsiasi: vakar skirtinguose užpuolimuose iš viso padurti šeši jaunuoliai

  
Neramumai Londone tęsiasi: vakar skirtinguose užpuolimuose iš viso padurti šeši jaunuoliai
© pixabay.com

To, kas vyksta Londone, kitu žodžiu jau tiesiog nepavadinsi, tai - tikros skerdynės. Vakar peiliais ginkluotų užpuolikų padurti buvo iš viso šeši jaunuoliai. Tarp užpuolimų skirtinguose Londono galuose - vos po valandą.

15:15, Kidbrooke: aštuoniolikmetis dėl patirtų sužalojimų peiliu buvo kritinės būklės, pranešama, kad šiuo metu jo būklė - stabili.

16:30, Hounslow: Vyrui peiliu daugkart perpjautas veidas. 

17:00, Hounslow: Vyrui rėžta peiliu.

18:05, Tottenham: paaugliui peiliu daugkart perpjautas veidas. 

19:00, Barking: padurtas septyniolikmetis.

21:00, Tooting: aštuoniolikmetis nudurtas.  

Pirmojo užpuolimo, įvykusio apie trečią valandą dienos Kidbrooke, pietryčių Londone, liudininkai pasakojo, kad du vyrai buvo apsiginklavę milžiniškais peiliais.
Jie taip pat teigia, kad scena įvyko mažamečių akyse - liudininkų teigimu iš mokyklos ėję vaikai stebėjo pasibaisėtiną užpuolimą.
 
Pasakojama, kad aštuoniolikmetį du užpuolikai pirma vijosi automobiliu, o tada iš jo iššoko ir puolė paauglį badyti.
 
„Ėjau iš darbo, kai pro mane baisiu greičiu pralėkė mašina, ji trenkėsi į dvi kitas, buvo siaubingas garsas, o tada iš jos iššoko du masyvūs vyrai, jie tikrai buvo baisūs, o ir peiliai buvo tiesiog milžiniški. Man buvo taip baisu. Iškart skambinau policijai” - pasakojo liudininkė.
 
Ji taip pat nupasakojo, kas vyko vyrams pabėgus iš įvykio vietos - pasak jos vaikinas susmuko ant žemės, buvo visas apsipylęs krauju, vis prarasdavo sąmonę. Paauglys buvo padurtas į šoną bei galvą, aplink buvę žmonės bandė gelbėti krauju apsipylusį aštuoniolikmetį, tačiau jo būklė pagaliau buvo stabilizuota tik ligoninėje.
 
Policija į įvykio vietą buvo iškviesta apie 15:24. Manoma, kad ataka buvo planuota iš anksto.  
 
Po vos daugiau nei valandos 26-erių metų amžiaus vyras vakarų Londono Hounslow rajone patyrė daugybinius sužalojimus peiliu veido srityje, policijos teigimu jis rastas Beaversford Parke prie Martindale Road.
Policiją į įvykio vietą iškvietė Londono greitosios medicinos pagalbos darbuotojai. Sužalotasis buvo skubiai išgabentas į ligoninę, vis dar laukiama naujienų apie vyro būklę. Areštuotas įtariamasis, jam pateikti kaltinimai dėl sunkaus kūno sužalojimo.  
 
Vos po pusvalandžio visai netoli šio nusikaltimo vietos peiliu perrėžtas dar vienas jaunuolis. Policiją ir tąkart iškvietė Londono greitosios medicinos pagalbos darbuotojai, dvidešimtmetis užpultas Rosemary Avenue ir Bath Road sankryžoje. Dar nėra žinoma, ar šie du užpuolimai - susiję.
 
Dar po valandos šiaurės Londone, Tottenham, 17-kos metų vaikinui peiliu suraižytas veidas. Tai įvyko High Road, vos keli žingsniai nuo vietinio policijos poskyrio. Paauglys išvežtas į ligoninę, tačiau jo gyvybei pavojus negresia.  
 
Dar po valandos dar vienas septyniolikmetis buvo padurtas Barkinge, rytų Londone, jis taip pat išvežtas į ligoninę.  
 
Galiausiai, vėliau vakare, apie 21:00 valandą, aštuoniolikmetis buvo padurtas pietų Londono Tooting rajone, jis irgi atsidūrė ligoninėje.  
Policija dėl siautėjančių peiliais apsiginklavusių jaunuolių kaltina pareigūnų stygių.      
  

Žymos: Londonas, Policija, peiliai, sužalojimas peiliu, gikluoti užpuolimai

Komentarai

Naujausi straipsniai