Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-12-14

Nepažįstamasis išgelbėjo į Temzę įkritusį keturmetį

  
Nepažįstamasis išgelbėjo į Temzę įkritusį keturmetį Berniuko gelbėtojas Londone lankėsi darbo reikalais.
Vandenyje pradėjau panikuoti, nes vaiko negalėjau rasti, tačiau staiga jo galvytė išniro tiesiai prieš mane.

Netyčia pro apsauginius turėklus išsprūdęs ir į sraunią Temzę įkritęs keturmetis buvo nedelsiant herojiškai išgelbėtas netoliese buvusio nepažįstamojo.

37-erių Markas Maloney’us su kolegomis lankėsi aludėje netoli Temzės upės. Išgirdus motinos pagalbos šūksnius, vyras nedelsdamas suskubo į pagalbą.
Draudimo srityje dirbantis vyras prisipažino, kad spontaniška gelbėjimo operacija buvo sėkminga tik dėl to, kad vyras pastaruoju metu intensyviai sportavo ir ruošėsi įvairioms sportinėms ištvermės varžyboms.
 
„Aš suregavau instinktyviai ir nepamąstęs. Man padėjo mano fizinės plaukimo ir triatlono treniruotės. Vandenyje pradėjau panikuoti, nes vaiko negalėjau rasti, tačiau staiga jo galvytė išniro tiesiai prieš mane”, - Standard.co.uk pasakojo herojus.
 
Vyras prisipažino, kad tai buvo sunkiausias jo gyvenimo iššūkis: buvo sunku išsilaikyti virš vandens, kvėpuoti ir tuo pačiu išgelbėti panikuojantį vaiką.
 
Berniuko gelbėtojas Londone buvo darbo reikalais. Vyras gyvena Newcastle-under-Lyme mieste.
 
Gelbėtojų malūnsparnis, laivai ir greitosios pagalbos ekipažai į incidento vietą atskubėjo tik po to, kai vaikas buvo saugiai ištrauktas iš upės.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai