Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-03-25

Neleistiniems daiktams kalėjime perduoti naudojamos ir negyvos žiurkės

  
Neleistiniems daiktams kalėjime perduoti naudojamos ir negyvos žiurkės
© Twitter.com

Vien būdami gyvi šie padarėliai daugeliui kelia pasišlykštėjimą. Tačiau viename kalėjime žiurkės, o tiksliau jų negyvi kūneliai buvo panaudoti narkotikų ir mobilių telefonų perdavimui. Deja, bet keista siunta adresato pasiekti nespėjo.


Tai – pirmasis toks užfiksuotas neleistinų daiktų į kalėjimą gabenimo būdas. Dorsete esančiame HMP Guys Marsh kalėjime palei tvorą patruliavę pareigūnai rado itin keistą siuntą – tris negyvus graužikus.
Pamatę, kad per žiurkių pilvus eina siūlės, jie nusprendė patikrinti jas ir negalėjo patikėti, ką aptiko žiurkių viduje: gyvūnėliai buvo prikimšti kontrabandinių daiktų.
 
Iš viso žiurkių viduje buvo rasti penki mobilieji telefonai, įkrovikliai, trys SIM kortelės, cigaretėms sukti skirtas popierius bei narkotikai, tokie kaip kanapės ir vadinamieji „prieskoniai“ (angl. spice).
 
Pareigūnai įtaria, kad žiurkes per tvorą kaliniams permetė organizuoti nusikaltėliai. Visi šie daiktai būtų buvę parduoti kitiems įkalinimo įstaigoje bausmes atliekantiems asmenims.
 
Florida Post nuotr. (Twitter.com) Florida Post nuotr. (Twitter.com)
 
Šiuo metu kalėjimo darbuotojai ir pareigūnai bando išsiaiškinti, kas atsakingas už tokio siuntinio palikimą kalėjimo teritorijoje ir kam jis buvo skirtas.
 
Pasak pareigūnų, anksčiau per įkalinimo įstaigos tvorą būdavo permetinėjami teniso kamuoliukai ir balandžiai, kuriais taip pat būdavo bandoma perduoti kontrabandines prekes.
Uždraudus tam tikrus daiktus, kaliniai ir laisvėje likę jų artimieji randa vis naujų kūrybiškų būdų, kaip slapta perduoti įvairius daiktus.
 
  

Žymos: Kalėjimas, Nusikaltimai, Kontrabanda, Kaliniai, neleistini daiktai

Komentarai

Naujausi straipsniai