Tiesa.com   |   Metro.co.uk   |   2015-12-30

Naujųjų Metų išvakarės – ginkluotų policijos pareigūnų apsuptyje

  
Naujųjų Metų išvakarės – ginkluotų policijos pareigūnų apsuptyje
© google.com
Gruodžio 31-osios vakarą Londone, ypatingai jo centre, budės 3 tūkst. ginkluotų pareigūnų.

Naujųjų Metų išvakarėse papildomos policijos pajėgos sugužės į Londono ir kitų didžiųjų Jungtinės Karalystės miestų gatves. Žmonės raginami nenustebti – visa tai daroma dėl efektyvaus visuomenės saugumo.

Gruodžio 31-osios vakarą Londone, ypatingai jo centre, budės 3 tūkst. ginkluotų pareigūnų. Taip pat mieste dirbs ir papildomos apsauginininkų pajėgos. Metropoliteno policijos atstovo spaudai teigimu, kadangi terorizmo grėsmė šiuo metu yra didelė, taip siekiama užtikrinti visapusišką žmonių saugumą.
Tiems, kurie turi bilietus į Naujųjų Metų fejeverkus vyksiančius South Bank, rekomenduojama pasidomėti alternatyviais keliais iš anksto, nes Londono metro ir traukiniai galimai bus sausakimši. Kamščiai žadami ir keliuose. Tie, kuri neturi bilietų, raginami likti namuose ar stebėti fejeverkus vietiniuose baruose.
 
TFL paskelbė kad viešasis transportas nuo gruodžio 31-osios 23:45 val. iki sausio 1-osios 4:30 val. bus nemokamas. Keliaujantiems numatoma užimčiausia naktis metuose, tačiau pabrėžiama, kad pareigūnai budės ir viešajame transporte.
 
 
  

Žymos: Londonas, Naujieji metai, Policija, Jungtinė Karalystė, Saugumas, Tranportas

Komentarai

Naujausi straipsniai