Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-01-19

Narkotikais mažylę numarinę padugnės sulaukė atpildo

  
Narkotikais mažylę numarinę padugnės sulaukė atpildo
© Humberside policijos nuotr.
4 metukų Poppy Widdison mirė nuo širdies smūgio.
Pora duodavo mergaitei kvaišalų tuo metu, kai jie svaiginosi patys.

Ketvirtadienį teismas paskelbė bausmę porai, kuri maitino keturmetę mergaitę stipriais narkotikais, kurių poveikis vaikui buvo mirtinas.

n;alį sukrėtusi nelaimė įvyko 2013-ųjų vasarą Grimsbio mieste, kuriame nuo širdies smūgio mirė 4 metukų Poppy Widdison. Po išsamios pomirtinės ekspertizės paaiškėjo, jog mažylės organizme aptikta tokių stiprių narkotinių medžiagų, kaip heroinas, metadonas, diazepamas ir ketaminas pėdsakų.
Maža to, ekspertai patvirtino, jog mažylė kvaišalus galėjo vartoti iki pusės metų.
 
Aplink jos kūnelį po mirties taip pat rasta draudžiamųjų medžiagų.
 
Pradėjus tirti mirties aplinkybes paaiškėjo, jog kvaišalus namuose laikė į narkotikų liūną įklimpusi mergaitės mama Michala Pyke (38 metai) bei jos sugyventinis John Rytting (40). Porelė ne tik buvo priklausoma nuo narkotikų, bet ir jais prekiavo.
 
Nagrinėjant bylą taip pat atskleista, jog motina žinojo apie tai, kad mergaitė prieina narkotikų ir net juos ragauja, tačiau nesiėmė jokių veiksmų, jog užkirstų tam kelią. Priešingai – duodavo jai kvaišalų tuo metu, kai jie svaiginosi patys.
Šie veiksmai buvo sąmoningi ir apgalvoti, konstatavo Hullo karūnos teismas.
 
M. Pyke taip pat savo dukrą laikė kliūtimi santykiams su J. Rytting ir naudojo psichologinį smurtą jos atžvilgiu. Narkomanės kvaišalus vartojo net tuo metu, kai laukėsi Poppy, tad ji galėjo pasaulį išvysti jau turėdama įgimtą priklausomybę nuo heroino.
 
Visuomenės pasmerkimo sulaukę vyras ir moteris ketvirtadienį išgirdo bausmes, kurias jiems už žiaurų elgesį su vaiku bei prekybą narkotikais paskelbė teismas. Abiems jiems skirta po 13 metų kalėjimo.
 
  

Žymos: Narkotikai, Vaiko mirtis, Poppy Widdison

Komentarai

Naujausi straipsniai