Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-10-18

Musulmonę už galvos griebė minios akivaizdoje

  
Musulmonę už galvos griebė minios akivaizdoje
© pixabay.com
Tai jau ne pirmas atvejis, kai moteriai viešumoje nuo galvos bandoma nuplėšti hidžabą.
Nepažįstamasis gausybės praeivių akivaizdoje reikalavo nusiimti hidžabą.

Baiminamasi, kad viešose vietose daugėja naujų neapykaltos nusikaltimų – Londono policijai vėl pranešta apie musulmonę, nuo kurios galvos viešoje vietoje nutrauktas hidžabas.

Pirmasis toks atvejis užregistruotas spalio pradžioje, kai jauną musulmonę du vyrai užpuolė šiaurinėje sostinės dalyje, o šįkart pranešta apie tokį patį išpuolį pačioje Londono širdyje – ištisą parą šurmuliuojančioje Oxfordo gatvėje, populiarioje tarp apsipirkinėtojų.
30-40 metų moteriai, dėvinčiai tradicinį musulmonių hidžabą, nepažįstamas vyras gausybės praeivių akivaizdoje kelis kartus liepė nusiimti galvos apdangalą, o šiai nepaklusus jis griebė jį ir bandė nuplėšti jėga.
 
Moteris spruko nuo agresyvaus užpuoliko ir šiam to padaryti nepavyko, liudininkų teigimu, jis taip pat pabėgo Marmurinės arkos (Marble arch) paminklo link. Jo auka fiziškai nenukentėjo, bet patyrė šoką ir stresą.
 
Policija ieško užpuoliko ir siunčia aiškią užuominą – pareigūnai netoleruos viešų neapykantos bei rasistiniais sumetimais vykdomų nusikaltimų ir baus už juos griežčiausia numatyta atsakomybe.
 
 
  

Žymos: Musulmonai, hidžabas, neapykantos nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai