Tiesa.com   |   derbytelegraph.co.uk   |   2016-11-07

Motociklininkas – per plauką nuo nelaimės

  
Motociklininkas – per plauką nuo nelaimės
© youtube.com stopkadras.
Šalutiniu keliu dideliu greičiu važiavęs motociklas vos nesukėlė avarijos.
Susidūrimo išvengęs motociklas neišsilaiko kelyje ir didžiuliu greičiu nuskrieja į greta esantį parką.

Itin neatsakingu poelgiu kelyje pasižymėjęs motociklininkas tik laimingo atsitiktinumo dėka išvengė avarijos ir galbūt skaudžių jos pasekmių.

Vidurio Anglijoje esančio Derbio miesto policija išplatino prie vaizdo įrašą, patvirtinantį, kaip kai kurie eismo dalyviai savo nerūpestingumu kelia pavojų sau ir kitiems. Prie pareigūno uniforma pritvirtinta kamera užfiksuota, kaip krosinis motociklas dideliu greičiu artėja prie sankryžos ir karta ją nemažindamas greičio nepaisant to, kad važiuoja šalutiniu keliu.
Derbio priemiesčio Chaddesdeno gatvių sankirtoje jis išnyra tiesiai prieš pirmumo teisę turinčio „Citroen“ priekį ir pralekia automobilį vos kelių centimetrų atstumu.
 
Susidūrimo išvengęs motociklas neišsilaiko kelyje ir didžiuliu greičiu nuskrieja į greta esantį parką atsitiktinai nekliudęs žaliąjį plotą ir gatvę skiriančių stulpelių.
 
Policija ieško spalio pabaigoje užfiksuoto grubaus kelių eismo taisyklių pažeidėjo. Anot seržanto Nicko Beestono, vietos vendruomenė gana dažnai skundžiasi dėl tokio tipo motociklus vairuojančių asmenų elgesio: jie ne tik kelia grėsmę eismo saugumui, bet ir drumčia ramybę poilsio valandomis.
 
  

Žymos: Avarija, Kelių eismo taisyklės, motociklininkai

Komentarai

Naujausi straipsniai