Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-06-02

Moterys prievartaujamos ir centrinėse Londono gatvėse (vaizdo įrašas)

  
Moterys prievartaujamos ir centrinėse Londono gatvėse (vaizdo įrašas)
© Londono policija.
Moteris užpulta kvartale, kuriame gausu barų ir klubų.
Vyrai moterį išniekino netoli vietos, kurioje ji linksminosi su draugais

Vakarais moterys negali jaustis saugiai net tose Londono vietose, kuriose nuolat apstu žmonių, o aplinką stebi vaizdo kameros: pačiame sostinės centre keli vyrai užpuolė ir išprievartavo praeivę.

Policija praneša, kad trys azijietiškai atrodantys vyrai nulydėjo moterį į nuošalią gatvelę greta Covent Garden rajono. Du iš jų moterį išprievartavo.
Tą vakarą 34 metų nukentėjusioji leido laiką su draugais vienoje populiariausių centrinio Londono pasilinksminimo vietų – rajone, kuriame gausu barų ir klubų. Netrukus po vidurnakčio užpuolikai priėjo prie moters, einančios Soho rajone esančia Greek gatve.
 
Nusikaltimas buvo įvykdytas kovo 20 dieną, netrukus po vidurnakčio.
 
Policija pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matosi, kaip vienas vyras vedasi moterį už rankos. Kiti du vyrai seka iš paskos. Nusikaltėliai moterį užpuolė netoliese nuo ten, kur minėtasis vaizdo įrašas buvo nufilmuotas. Mažiausiai du vyrai moterį išprievartavo.
 
Detektyvas, tiriantis nusikaltimą praneša, kad moteris yra labai sukrėsta. Jis kreipiasi į žmones, kurie galbūt atpažįsta nusikaltėlius, ar buvo netoliese nusikaltimo vakarą. Turintys informacijos turėtų nedelsiant kreiptis į policiją.
Policija ieško šių vyrų. Londono policija Policija ieško šių vyrų. Londono policija
Įrašas, kuriame matyti, kaip įtariamieji prisiartina prie nukentėjusiosios:
  

Žymos: Londonas, Nusikalstamumas, Išprievartavimas, soho

Komentarai

Naujausi straipsniai