Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-01-02

Mokinio grasinimas: jūs išvysite šovinius, kūnus, kraują

  
Mokinio grasinimas: jūs išvysite šovinius, kūnus, kraują
© Wikipedia.com
Montogomery vidurinės mokyklos mokinys pareiškė aibes grasinimų.

Blackpool mieste esančios Montogomery vidurinės mokyklos mokinys savo socialinėje paskyroje „Facebook“ paviešino grasinimus, esą jis išžudysiąs kuo daugiau žmonių.

Naujienų portale independent.co.uk rašoma, kad neįvardintas paauglys taip pat teigė besididžiuojantis dviemis žudikais, kurie 1999 metais Kolorade, JAV nužudė 12 studentų ir vieną mokytoją.
„Šie vyrukai – įkvepia. Jie iššaudė daugybę žmonių ir patys nusižudė. Pirmadienį, tie kurie tyčiojosi iš manęs, atgailaus išvydę mane su ginklu. Niekas nekalbėjo su manimi, manęs nepastebėjo, vadino moksliuku, stumdė. Ir tik tada, kai pasakiau, kad turiu ginklą, gavau šimtus žinučių. Jūs manote tai juokas? Jūs išvysite šovinius, kūnus ir kraują. Gausite tai, ko esate nusipelnę“, – grasino mokinys.
 
Visgi mokyklos atstovai teigė, kad pirmadienį mokykla bus atidaryta kaip įprasta, taip pat padėkojo pareigūnams, kurie tiria grasinimus ir yra pasiruošę apsaugoti mokinius ir mokytojus. Lancashire policija patvirtino, kad pirmadienį mokykloje bus užtikrintas visapusiškas saugumas.
 
  

Žymos: Mokykla, Policija, Pavojus, Paauglys, Blackpool, Nerimas

Komentarai

Naujausi straipsniai