Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-10-19

Moderni vergystė: sekso verge pavertė nuo 11-os metų

  
Moderni vergystė: sekso verge pavertė nuo 11-os metų
© SAUGIRDAS GUMBIS / GISFOTO

Šiuolaikinės vergovės auka per interviu BBC pasakojo šokiruojančią savo gyvenimo istoriją, kaip daugiau nei dešimt metų ją visoje Anglijoje išnaudojo daugybė vyrų.

s pakeistas) tam buvo ruošiama nuo 11 metų, o būdama vos trylikos jau buvo verčiama tenkinti narkotikų prekeivio seksualinius įgeidžius už kito vyro skolas.
Mergina pasakoja, kad kartą jos kūnu prekiavę nusikaltėliai buvo aplieję ją benzinu ir grasino sudeginti.
 
Organizacijos „The Salvation Army“ atstovų teigimu, šiuolaikiniai vergai į Didžiąją Britaniją atkeliauja iš užsienio, tačiau vietinių vergų skaičius pastaraisiais metais išaugo kone dvigubai.
 
Šiuolaikiniai vergai dažniausiai verčiami teikti sekso paslaugas, bet nemažai jų dirba ir manikiūro kabinetuose bei automobilių plovyklose.
 
Minėtosios organizacijos kovos su prekyba žmonėmis ir šiuolaikine vergove skyriaus vadovė Kathy Betteridge teigia: „Moderni vergovė pasireiškia daugybe skirtingų formų, tarp kurių priverstinis darbas ir seksualinis išnaudojimas, kai moterys įviliojamos į spąstus. Nors ir gali pasirodyti, kad turėtų būti įmanoma pabėgti, tiesa ta, kad aukoms grasinama, jos bauginamos ir šantažuojamos, atimami asmens dokumentai“.
 
Jenny, gimusi Didžiojoje Britanijoje, BBC papasakojo, kad, būdama vienuolikos, ji susipažino su vyru, kuris „iš pradžių jai buvęs labai geras ir malonus“. Kai Jenny jau buvo paauglė, jis paliepęs mergaitei tenkinti jo narkotikų tiekėjo seksualinius poreikius, kad šis jam nurašytų skolas.
 
Vėliau jai per naktį tekdavę patenkinti ir šešis ar septynis vyrus, o užsimiršti ir neišprotėti jai padėję narkotikai.
„Tiesiog atbunki – toks jausmas, jog esi negyva“, – prisimena Jenny. Mergina pasakoja bandžiusi pabėgti, bet nusikaltėlių grupuotė, išsibarsčiusi po visą šalį, ją labai greitai surado.
 
Organizacija „Salvation Army“, parūpinanti saugius namus vergovės aukoms, teigia, kad skaičius žmonių, kuriems padėjo 2017–2018 metais, nuo 2015–2016 ir 2017–2018 metų išaugo beveik dvigubai (nuo 44 iki 86).
 
Chreyk Mvula iš „Stop the Traffik“: „Tai labai pavojingos, puikiai organizuotos ir agresyvios grupuotės, dėl pinigų perkančios ir parduodančios žmones, nes juos pervežti žymiai paprasčiau nei narkotikus ar ginklus“.
 
ŠALTINIS:delfi.lt
 
  

Žymos: Moterys, aukos, moderni vergovė, GisFoto

Komentarai

Naujausi straipsniai