Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-07-21

Mirtis tykojo po skelbimo internete

  
Mirtis tykojo po skelbimo internete
© Pixabay.com
28-erių metų vyras nužudytas uz 200 svarų vertės kompiuterį.
Būdamas treneriu mokė jaunuolius taikos ir pasakodavo apie peilio grėsmę, deja, pats mirė būtent nuo jo.

Modelis, fitneso instruktorius ir futbolo treneris Michalas Adegbite'as buvo subadytas po to, kai į gumtree.com padavė skelbimą, kad pardavinėja savo kompiuterį „MacBook“, pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Naudoto kompiuterio vertė siekė vos 200 svarų, tačiau tai nesustabdė trijų jaunuolių už jį nužudyti 28-erių M. Adegbite'o. Nusikaltėliai įviliojo auką į pinkles, teigdami, kad kompiuterį pirks, tiesiog jį reikia atvežti iki tam tikros vietos. Šiuo atveju tai buvo sekamdienio vakaras, 18.55val, Enfield rajone.
M. Adegbite'as nuvyko į sutartą vietą kartu su savo draugu, kur juos pasitiko trys jaunuoliai. Jie išplėšė aukai kompiuterį iš rankų, tačiau pastarajam pasipriešinus ir nuosavybę atgavus, prasidėjo skaudžia netektimi pasibaigusios grumtynės.
 
Kompiuterio savininkas buvo nudurtas peiliu tiesiai į krūtinę ir mirė 30 minučių nuo įvykusios nelaimės. Medikams jo gyvybės išgelbėti nepavyko.
 
Kartu sveikatos centre dirbę aukos artimieji teigė, kad M. Adegbite'as būdamas treneriu mokė jaunuolius taikos ir pasakodavo apie peilio grėsmę, deja, pats mirė būtent nuo jo.
 
„Tai neapsakomai skaudu. Jis tiesiog pardavinėjo savo kompiuterį internete, kaip ir daugybė mūsų daro tai kasdien,“ – emocijų neslėpė artimas M. Adegbite;o draugas.
 
 
  

Žymos: Nelaimė, Gumtree

Komentarai

Naujausi straipsniai