Tiesa.com   |   2017-05-16

Mirė vienas žiauriausių serijinių vaikų žudikų Didžiojoje Britanijoje

  
Mirė vienas žiauriausių serijinių vaikų žudikų Didžiojoje Britanijoje
© Metropolitan police
Ianas Brady'is su savo mergina seksualiai išnaudojo ir nužudė 5 vaikus.
Moteris surasdavo potencialias aukas ir įviliodavo jas į automobilį žinodama, kad vaikai bus nužudyti.

Visą Didžiąją Britaniją sukrėtęs serijinis vaikų žudikas Ianas Brady'is mirė ligoninėje sulaukęs 79-erių. Į kapą vyras nusinešė ir paskutinę paslaptį – kur paslėptas vieno iš penkių nužudytų vaikų kūnas.

Kartu su partnere Myra Hindley nusikaltėliai, praminti „durpynų žudikais“, per dvejus metus atėmė gyvybes penkiems 10-17 metų amžiaus vaikams. Dėl visų žmogžudysčių pora prisipažino.
Pora atskleidė nužudę Pauline Reade, Johną Kilbride'ą, Keithą Bennettą, Lesley Ann Downey ir Edwardą Evansą. Keturių vaikų kūnai buvo rasti palaidoti durpyne. Mažiausiai keturios aukos prieš mirtį buvo seksualiai išnaudotos. Penktojo berniuko, 12-mečio K.Bennetto, dėl kurio nužudymo nuteistieji prisipažino, palaikai, manoma, taip pat palaidoti durpyne. Jų rasti nepavyko iki šiol, nors žmogžudystė įvykdyta prieš 53-ejus metus.
 
„Durpynų žudikai“ pareigūnams neatskleidė, kurioje vietoje palaidotas vaikas, teigdami, kad neprisimena patys. I.Brady'is itin saugomoje ligoninėje mirė dėl natūralių priežasčių, jo mergina M.Hindley prieš dešimtmetį dėl krūtinės infekcijos, atsiradusios po širdies smūgio.
 
Žudikas prieš nusitaikydamas į vaikus buvo ir anksčiau patekęs į pareigūnų akiratį, tačiau bausmių išvengė. Jo partnerė, susitikinėdama su I.Brady'iu, pasimatymu metu planuodavo bankų apiplėšimus bei skaitydavo kriminalinę literatūrą apie nusikaltimus ir kankinimus, kol vyras sugalvojęs įvykdyti tobulą žmogžudystę. Pirmąją jų auka tapo 16-metė paauglė, o vėliau pora nebegalėjo liautis, kol nebuvo sulaikyti.
 
M.Hindley augo asocialioje šeimoje su alkoholiku tėvu bei nuolat prieš ją smurtaujančia motina. Įsimylėjusi I.Brady'į ji prisidėjo prie žiaurių planų. Ir nors teisme ji aiškino per nusikaltimus buvusi apsvaiginta, o jos vaikinas grasinęs susidorojimu, jos nebuvo pasigailėta. Moteris surasdavo potencialias aukas ir įviliodavo jas į automobilį žinodama, kad vaikai bus nužudyti.
Po I.Brady'io mirties policija kreipėsi į visuomenę ir patvirtino, kad penktosios aukos kūno vis dar ieškoma ir tyrimas nebaigtas tol, kol jo tėvai negalės tinkamai palaidoti prieš pusę amžiaus nužudyto savo sūnaus.
 
 
  

Žymos: nusikaltėliai, Serijinis žudikas, Ian Brady

Komentarai

Naujausi straipsniai