Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-04-08

Milijonierius britas kaltinamas gražuolės latvės nužudymu

  
Milijonierius britas kaltinamas gražuolės latvės nužudymu Paskutinį kartą latvė Agnese Klavina buvo pastebėta rugsėjo 6 d.
Ispanijos tyrėjai spėja, kad Agnese buvo nužudyta, o po kelių dienų kūnas išmestas jūroje iš W. Capperio šeimai priklausančio laivo.

Spėjama, kad prieš septynis mėnesius iš Puerto Banus kurorto be žinios dingusi latvė Agnese Klavina buvo nužudyta, o jos kūnas išmestas jūroje prie Ispanijos krantų. Portalas dailymail.co.uk pranešė, kad apklausai suimti du įtariamieji iš kurių vienas yra britų multimilijonieriaus sūnus.

artą gražuolė latvė buvo pastebėta rugsėjo 6 d. iš įžymybių pamėgto klubo „Aqwa Mist” Marbelloje išeinanti su dviem vyrais. Policija tiki, kad mergina iš klubo išvesta ir į „Mercedes” markės automobilį įsodinta prievarta.
Westley’is Capperis ir Craigas Porteris prisipažino, kad Londone gyvenusią ir į Ispaniją administratore vasara padirbėti atvykusią jauną moterį išlydėjo iš populiaraus klubo ir parvežė iki namų durų. Į daugiau teisėjo klausimų vyrai atsakyti nepanoro.
 
37-erių W. Capperis yra britų multimilijonieriaus iš Essekso, kuris specializuojasi prabangaus nekilnojamojo turto pirkime ir pardavime, sūnus. Vyras suimtas nebuvo, tačiau, vykstant tyrimui, jam yra uždrausta išvykti iš šalies.
 
Latvijoje gimusi Agnese Londone gyveno penkerius metus. Latvijoje gimusi Agnese Londone gyveno penkerius metus.
 
Atlikus kratą W. Capperiui priklausančiam „Mercedes” automobilyje, teismo medicijos ekspertai bagažinėje rado šviesų plauką, kuris, spėjama, galėjo priklausyti dingusiai merginai. Vyrai teigė, kad mergina sėdėjo mašinos priekyje.
Skelbimas, prašantis suteikti informacijos apie dingusią Agnese.
 
Ispanijos tyrėjai spėja, kad Agnese buvo nužudyta, o po kelių dienų kūnas išmestas jūroje iš W. Capperio šeimai priklausančio laivo. Jei teismo medicinos ekspertai laive ras įrodymų apie merginos buvimą, bus pradėta kaltinamoji byla dėl 30-metės latvės nužudymo.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Nusikaltimai, Londonas,

Komentarai

Naujausi straipsniai