Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-04-22

Milijonierius apsivogė „Tesco” prekybos centre

  
Milijonierius apsivogė „Tesco” prekybos centre „Tesco” prekybos centre vagis – milijonierius.
Šis žmogus neturi jokių finansinių sunkumų ir prisiima visišką atsakomybę, už tai ką padarė.

Milijonierius, tarptautinės kompanijos direktorius Ronanas Ghoshas buvo užfiksuotas prekybos centro vaizdo kamerų, bandantis pavogti £200 vertės mėsos ir vyno iš „Tesco“ prekybos centro, Birminghame, - pranešė portalas mirror.co.uk.

R. Ghoshas, gyvenantis prabangiuose namuose Solihulle, pasirodė Birminghamo karališkąjame teisme ir buvo pripažintas kaltu dėl vagystės.
Nuteistojo gynėja Charnjit Jutla sakė: „Jis yra „RG Recycling“ kompanijos direktorius, kuri tiekia įrangą perdirbti įvairioms žaliavoms. Tai tarptautinis verslas, kurio metinė apyvarta siekia £16 milijonų. Šis žmogus neturi jokių finansinių sunkumų ir prisiima visišką atsakomybę, už tai ką padarė. R. Ghoshas yra sumišęs ir susigėdęs dėl savo elgesio. Tą dieną jo tėvas jam pranešė, kad motinai diagnozuotas odos vėžys ir dėlto jis jautėsi labai sutrikęs.“
 
Kaltintojas Lalas Amarasinghe’as pasakojo: „R. Ghoshas lankėsi „Tesco” parduotuvėje vasario 21 dieną ir vaizdo kamerų buvo užfiksuotas besidedantis mėsą ir vyno butelius į maišą. Tuomet jis priėjo prie kasų ir sumokėjo už tas prekes, kurios buvo jo vežimėlyje, bet ne jo krepšyje. Jis buvo sulaikytas apsaugos darbuotojų.“
 
Teisėjas Murray’us Creedas Ronanui Ghoshui skyrė išdirbti 80 valandų visuomenei naudingų darbų ir apmokėti teismo išlaidas £575.
 
  

Žymos: Tesco, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai