Tiesa.com   |   2018-02-15

Metro stotyje rastas vyro kūnas

  
Metro stotyje rastas vyro kūnas
© pexels.com
Tik po nelaimės politikais surūpino benamiais.

Westminsterio metro traukinių stotyje buvo rastas vyro kūnas be gyvybės ženklų, atvykus medikams jo atgaivinti nepavyko.

Kaip vėliau paaiškėjo, greičiausiai žmogui sustojo širdis. Jis vietiniams buvo žinomas iš matymo, kaip benamis, kuris naktimis ir žiemomis gyvendavo metro stotyje, tačiau nemalonumų niekam nekeldavo.
Nelaimei įvykus visiškai parlamentarams po langais, staiga politikai susirūpino prasta situacija, kad žmonės benamiai neturi net pakenčiamų socialinių sąlygų.
 
Jeremis Corbynas į vietą kur rastas nelaimėlio kūnas atnešė gėlių puokštę ir atvirutę, kurioje parašyta: „Ilsėkis ramybėje, įvyko tragiška netektis“.
 
Vėliau politikas savo socialiniame tinkle pradėjo šnekėti, kad valdžios atstovai negali būti abejingi tiems, kam reikia pagalbos, negali leisti benamiams gyventi gatvėse ir mirti visiškai vieniems.
 
Skaičiuojama, kad nuo 2014 metų Londone esančių benamių skaičius šoktelėjo iki 73 procentų. Vien per šių metų sausio mėnesį gatvėse atsirado dar 200 daugiau benamių, kuriais būtina pasirūpinti.
 
  

Žymos: Metro, Benamis, Parlamentas, Traukiniai, stotis

Komentarai

Naujausi straipsniai