Tiesa.com, Bbc.com   |   2019-06-24

Mergvakarį šventusi kompanija iš gaisro išgelbėjo senolį

  
Mergvakarį šventusi kompanija iš gaisro išgelbėjo senolį
© Pixabay.com

Iš mergvakario vėlų vakarą keliavusios būsima nuotaka ir jos draugė iš liepsnų apimto buto išgelbėjo pagyvenusį vyrą, rašo Bbc.com.

Kayleigh Brown ir Harriot Woods iš Norfolko sekmadienį apie 3 val. nakties ėjo namo, kai pastebėjo iš vieno buto besiveržiančius tirštus dūmus.
K. Brown surinko trumpąjį skubios pagalbos numerį, o jos draugė, išgirdusi, kad viduje yra pagalbos prašantis žmogus, ėmė spardyti galines duris.
 
Slaugėmis dirbančios 21-erių ir 20 metų merginos teigė, kad joms paprasčiausiai „įsijungė instinktas“.
 
H. Woods pavyko atverti duris, už kurių buvo laiptai.
 
„Ant jų stovėjo golfo lazdos, šalia buvo žoliapjovė, viską numečiau žemyn, kol Kayleigh skambino 999“, – sakė Harriot.
Užlipusi laiptais mergina rado vyresnio amžiaus vyrą, kuriam padėjo išeiti į lauką. Tiesa, vyriškis pasakė, kad viršuje dar yra septynerių mergaitė. H. Woods vėl užlipo į butą, patikrino du kambarius, tačiau nieko juose nerado ir pritrūkusi oro, ji išėjo į lauką.
 
Atvykę ugniagesiai užgesino gaisrą. Jie patikino, kad viršuje daugiau žmonių tikrai nebuvo.
 
Drąsios merginos gaisrą pastebėjo pakeliui namo iš K. Brown mergvakario.
 
„Nors prieš tai išgėrėme keletą gėrimų, įsijungė instinktai, – sakė H. Woods, gyvenanti vos už 10 minučių kelio nuo gaisro. – Manau, kad visi būtų pasielgę taip pat. Juk jis kažkieno šeimos narys.“
Vyras, kuriam, manoma, daugiau nei 70 metų, pasak jį išgelbėjusių moterų, nuvežtas į ligoninę. Harriot ir Kayleigh planuoja jį aplankyti jo namuose, įsitikinti, kad jam viskas gerai.
 
Įvykio vietoje dirbęs ugniagesys pasakė, kad jei merginos nebūtų puolusios padėti, šis „istorija turėtų tragišką pabaigą“.
 
  

Žymos: Gaisras, Ugnis, mergvakaris, Norfolk

Komentarai

Naujausi straipsniai