Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-10-08

Manchesterio kanale rastas žmogaus kūnas

  
Manchesterio kanale rastas žmogaus kūnas Gandus, kad kūnas buvo įvyniotas į juodą maišą, policija paneigė.

Manchesterį sukrėtė kraupi nelaimė. Viename miesto kanalų rastas žmogaus kūnas. Pareigūnai aiškinasi mirties aplinkybes. Neatmetama galimybė, jog tai galėjo būti žmogžudystė, - pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.

Policijos pareigūnai buvo iškviesti Canal gatvę dar sekmadienį po to, kai barža plaukiojusi porelė pastebėjo vandenyje plūduriuojantį žmogaus kūną, pridengtą juodu maišu.
Gandus, kad kūnas buvo įvyniotas į juodą maišą, policija paneigė. Pasak pareigūnų, srovės nešamas kūnas galėjo įsipainioti į vandenyje paliktą maištą. Tačiau, kol nepatvirtinta, jog tai tikrai savižudybė.
 
31-erių įvykio liudininkas James‘as Lemonsas, teigė: „Pažiūrėjome į vandenį ir rodos galėjome matyti iš po juodo maišo kyšančius žmogaus plaukus. Kraupus vaizdas.“
 
Baro „New Union“ esančio Canal gatvėje savininkas, 56-erių Bobas Ramsbottomas, teigė: „Penktadienio vakarą, maždaug 10:30 val. buvome antrame pastato aukšte ir išgirdome garsų pliūkštelėjimą į vandenį. Pažiūrėjau per langą ir pamačiau nuo tilto nueinantį žmogų.“
 
Policija aiškinasi įvykio aplinkybes
 
Policija patvirtino, jog tai iš tiesų žmogaus kūnas, tačiau reikia atlikti tyrimus, kad būtų galima pasakyti, kiek laiko kūnas išbuvo vandenyje arba kokia yra mirties priežastis.
 
„Sekmadienio popietę, maždaug 15:40 val. gavaus pranešimą apie galimai kanale rastą žmogaus kūną, į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai. Šiuo metu bandoma nustatyti žmogaus tapatybę ir išsiaiškinti mirties aplinkybes“, - teigė policijos atstovas.
 
 
  

Žymos: Manchesteris, Skenduolis, Kanalas

Komentarai

Naujausi straipsniai