Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2018-12-17

Mančesteryje pakilusio lėktuvo tualete – grasinantis raštelis

  
Mančesteryje pakilusio lėktuvo tualete – grasinantis raštelis
© Flickr


Vakar vakare iš Mančesteryje pakilusio „Jet2“ lėktuvo teko evakuoti žmones, kadangi orlaivio tualete buvo rastas raštelis apie grasinimą susprogdinti lėktuvą.

Iki nusileidimo Prahoje likus vos 30 minučių, lėktuvo pilotai susisiekė su policijos pareigūnais ir pranešė, kad jų valdomame lėktuve rastas grasinantis raštelis, kuriame pasakojama apie susprogdinimą. Pareigūnai atskubėjo į oro uostą, kur pasitiko keleivių pilną lėktuvą.
Kol pareigūnai patikrino bagažo skyrių, apklausė visus keleivius, praėjo keturios valandos. Tuo tarpu evakuoti keleiviai turėjo laukti prie oro uosto terminalo vartų.
 
Vienas iš keleivių pasakojo, kad iki nusileidimo likus 30 minučių, buvo užrakintas orlaivio priekyje buvęs tualetas. „Mums pranešė, kad sugedo jo nuleidimo sistema ir turėtume naudotis lėktuvo gale esančiu tualetu. Skrydžio metu viskas atrodė normaliai. Tačiau vos tik nusileidome, orlaivio kapitonas pranešė, kad tualete kažkas paliko grasinančią žinutę apie bombą. Mums nebuvo leista palikti savo vietų. Atmosfera buvo gerokai ramesnė, nei galėjome tikėtis. Nors visi dairėsi aplink, keleiviai elgėsi tvarkingai.“
 
Prahos pareigūnai patvirtino, kad raštelyje buvo grasinama bomba. Patikrinus orlaivų ir keleivių bagažą, juos apklausus, lėktuvui buvo leista grįžti prie darbo, – sakė „Jet2“ atstovai. – Atsiprašome keleivių už sukeltus nepatogumus, tačiau mums svarbiausia yra keleivių saugumas ir gerovė.“
 
  

Žymos: Lėktuvai, Mančesteris, Grasinimai

Komentarai

Naujausi straipsniai