Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-22

Mama vaiką laikė įgrūdusi skalbimo mašinoje

  
Mama vaiką laikė įgrūdusi skalbimo mašinoje
© Facebook.com 
Mama paviešino jaunėlio nuotrauką, kuriame vaikas – uždarytas skalbimo mašinoje.
Moteris tvirtino, kad vaikui nebuvo padaryta jokia žala, nes skalbimo mašinos durys nebuvo pilnai uždarytos, o laidai - ištraukti iš elektros lizdo.

Berniuko su dauno sindromu motina susilaukė policijos pareigūnų ir bendruomenės dėmesio po to, kai savo „Facebook“ paskyroje paviešino sūnaus nuotrauką, kurioje jis buvo uždarytas skalbimo mašinoje.

Naujienų portalas express.co.uk pranešė, kad Courtney Stewart buvo apklausta pareigūnų po to, kai vienas moters pažįstamas socialiniame tinkle pamatęs siaubingą nuotrauką, anonimiškai pranešė apie ją policijai. Moteris tvirtino, kad vaikui nebuvo padaryta jokia žala, nes skalbimo mašinos durys nebuvo pilnai uždarytos, o laidai - ištraukti iš elektros lizdo.
Mamos teigimu, ji su vaiku tik linksminosi: „Jam labai patinka skalbimo mašina. Visi, kurie jį pažįsta, žino apie šitą maniją. Mes padarėme nuotrauką tam, kad pasijuoktume“. Ponia Stewart tvirtino, kad pustrečių metų berniukas pats įlindo į skalbimo mašiną. Moteris piktinosi, kad apie šį incidentą buvo pranešta policijai.
 
Po nuotraukos paviešinimo prie savo namų slenksčio C. Stewart susilaukė ne tik policijos pareigūnų, bet ir įsiutusios, pasišlykštėjimą ja norinčios pareikšti moters rėkimo. Kita moteris vaiko motiną socialiniame tinkle išvadino „nenormalia“ ir „psiche“.
 
  

Žymos: Facebook, Policija, Incidentas

Komentarai

Naujausi straipsniai