Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-04-07

Londono šaligatviai vėl srūva krauju: mergina padurta į pilvą, dar du - subadyti

  
Londono šaligatviai vėl srūva krauju: mergina padurta į pilvą, dar du - subadyti
© facebook nuotrauka

Namuose padurta mergina į gatvę gniauždama pilve žiojinčią žaizdą išsvirduliavo vos kelios dienos po Theresos May surengto susitikimo, sprendusio itin išaugusio užpuolimų peiliais dažnio problemą.

Policijos pareigūnai bei paramedikai į įvykio vietą buvo iškviesti apie 23:00 vietos laiku, jaunai, apie 20-ties metų amžiaus merginai išėjus į gatvę su didžiule žaizda pilve.  
Įvykio vieta - Holloway, Islington, šiaurės Londonas. Mergina buvo padurta name, tačiau tam, kad rastų pagalbą sugebėjo išeiti į gatvę, kur jai pagalbą suteikė gelbėtojų komanda.  
 
Mergina buvo išvežta į šiaurės Londone esančią ligoninę, šiuo metu jos gyvybei pavojus negresia.    Suimtam įtariamąjam 23 metai, jis sulaikytas, vaikinui pareikšti įtarimai sukėlus sunkius kūno sužalojimus.   
Policijos ir paramedikų brigados šeštadienio naktį buvo iškviestos ir į dar dvi įvykių vietas, kuriose peiliais buvo sukelti sunkūs sužalojimai.   
 
Paauglys buvo padurtas Kingsbury, Brent, šiaurės vakarų Londone, o Brixtone, pietų Londone vyras buvo peiliu subadytas muštynių metu.  
 
Po to, kai vyras per muštynes buvo subadytas pietų Londone 60 straipsnis, kuriuo policijai suteikiama teisė sustabdyti ir apieškoti praeivius be išsamiai paaiškintos priežasties įsigaliojo visame Lambethe iki 06:00 valandos ryto.   
Vos prieš kelias dienas Theresa May surengė skubų susitikimą, kuriame buvo svarstoma, kaip spręsti Angliją purtančią užpuolimų peiliais bangą - šiais metais nuo durtinių žaizdų jau mirė apie pusšimtį žmonių, šimtai buvo itin sunkiai sužaloti, sužalojimai neretai turi ir gyvenimą keičiančias pasekmes.     
  

Žymos: Anglija, Policija, peiliai, sužalojimas peiliu, užpuolimai peiliu, Th. May

Komentarai

Naujausi straipsniai