Tiesa.com   |   2017-07-20

Londono paštininkas dalyvavo masinėje ISIS ekzekucijoje

  
Londono paštininkas dalyvavo masinėje ISIS ekzekucijoje
© youtube
Harry'is Sarfo nufilmuotas saugantis kalinius, o vėliau šaudantis į jų kūnus ant grindinio.
Nuteistasis nuvedė kalinius į gatvę, kurioje jie buvo sušaudyti. Kaltinantieji suprato, jog britas žinojo, kas įvyks dėl to, kad prieš pat šaudymą jis pasitraukė į šaligatvį, kad kulkos nekliudytų jo paties.

Buvęs Londono paštininkas apkaltintas žmogžudyste, įsitraukus į masinę ekzekuciją Sirijoje. Vos per keletą ten praleistų mėnesių vyras spėjo atlikti žiaurių nusikaltimų.

fo, kuris šiuo metu kali Vokietijoje dėl su terorizmu susijusių nusižengimų, nebuvo apkaltintas žmogžudystėmis, kol nepasirodė ISIS darytas video medžiaga. Prokurorai teigė, kad pernai vyras apkaltintas šešiomis žmogžudystėmis bei žmogaus teisių pažeidimu.
„2015-ųjų birželį vadinamoji Islamo valstybė „Palmyros“ turgaus skvere nužudė šešis kalinius. Sarfo priklausė minėtam šešių asmenų būriui ir per ekzekuciją buvo ginkluotas pistoletu. Kartu su kitais jis saugojo kalinius ir neleido jiems pasprukti“, – Hamburgo teisme sakė prokuroras.
 
Nuteistasis nuvedė kalinius į gatvę, kurioje jie buvo sušaudyti. Kaltinantieji suprato, jog britas žinojo, kas įvyks dėl to, kad prieš pat šaudymą jis pasitraukė į šaligatvį, kad kulkos nekliudytų jo paties. Po ekzekucijos jis pats šaudė į ant grindinio nukritusius aukų kūnus.
 
Tuo tarpu pats 28-erių vyras tvirtino, kad per trejus gyvenimo Sirijoje mėnesius nebuvo kalifato kovotojas ir nieko su jais nežudė. Video įrašą su nuteistuoju išplatino pačių ISIS šaltinis, pridėdamas, kad H.Sarfo yra vienas iš kvailių, kurie pasidavė ir dabar skleidžia neteisybę.
 
Pats nuteistasis tikina supratęs, kad radikalų veiksmai yra ne tiesus kelias į dangų, kaip jie teigia, o tiesus kelias į pragarą. Interviu įvairiems žiniasklaidos šaltiniams H.Sarfo sakė norintis išėjęs į laisvę dirbti su jaunais žmonėmis ir stengtis, kad jie nebūtų užverbuoti ISIS.
 
 
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Žmogžudystė, ISIS

Komentarai

Naujausi straipsniai