Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-08-20

Londono gatvėje motina ir dukra sunkiai sužalotos plaktuku

  
Londono gatvėje motina ir dukra sunkiai sužalotos plaktuku
© Pixnio nuotr.
Nusikaltimo įrankis rastas įvykio vietoje.
Pirminiais duomenimis, jis savo aukas išsirinko atsitiktinai ir puolė jas be jokios priežasties

Sekmadienį pietryčių Londone vyras be jokios priežasties viešoje vietoje užpuolė dvi moteris, kurioms plaktuku suknežino galvas.

Nusikaltimas įvykdytas Greenwiche apie 12.10 val. Adderley Gardens gatvėje. Jos pakraščiu ėjusias dvi moteris staiga užpuolė jaunas vyras, kuris joms trenkė plaktuku per galvą ir paspruko.
Nukentėjusiųjų klyksmus išgirdę aplinkiniai susirinko padėti, sužalotos moterys išgabentos į ligoninę. Teigiama, kad sužalojimai – sunkūs.
 
Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai netoliese aptiko įrankį, kuriuo galimai buvo sužalotos praeivės. Nustatyta, kad jos – tai 64 metų moteris ir 30-metė jos dukra.
 
Didžiulės policijos pajėgos suskubo ieškoti įtariamojo, jiems labai padėjo viena įvykio liudininkė, kuri netrukus po užpuolimo pastebėjo nusikaltimą galimai įvykdžiusį vyrą ir jį sekė savo automobiliu.
 
Apie 19.30 val. įtariamasis sulaikytas. Tai – 27 metų Joe Xuerebas. Pirminiais duomenimis, jis savo aukas išsirinko atsitiktinai ir puolė jas be jokios priežasties.
 
Britų spaudoje pasirodė pranešimų, kad J. Xuerebas turi psichikos sutrikimų.
 
Įvykis tiriamas, vyrui pareikšti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti du žmones..
„Labai didžiuojuosi ne tik savo kolegomis, bet ir bendruomenės nariais, kurie daug prisidėjo prie to, kad tyrimas taip greitai pasistūmėtų į priekį.
 
Tai įrodo, kiek daug mes galime nuveikti kartu“, – sakė policijos atstovė Jane Corrigan.
 
 
  

Žymos: Londonas, Nusikalstamumas, Užpuolimas, plaktukas

Komentarai

Naujausi straipsniai