Tiesa.com   |   2017-06-15

Londono gaisras: sudegė ištisos šeimos

  
Londono gaisras: sudegė ištisos šeimos Mariem Elgwahry gyveno 19 aukšte. Mergina yra dingusi be žinios kartu su trimis šeimos nariais.
Iš viso Grenfell Tower daugiabutyje Notting Hill rajone vakarų Londone gyveno apie 600 žmonių.

Antrą parą vykstant gelbėjimo ir ugnies gesinimo darbams, aiškėja Grenfell Tower daugiabučio nelaimės mąstas. Eskperstai baiminasi, kad nei vienam trijų paskutinių 24 aukštų daugiabučio gyventojui nepavyko išsigelbėti iš ugnies nasrų.

Vienos daugiabutyje gyvenusios šeimos, susituokusios poros su trimis vaikais artimieji verkė, kad „vilties šeimos narius rasti gyvus nebeliko”. Baiminamasi, kad Abdul el-Wahabi, jo žmona Fouzia bei trys jų vaikai 21-erių Yasin, 15-kos Nora Huda ir aštuonerių Mehdi, visi žuvo gaisro metu.
„Mes su jais kalbėjomės vakar naktį apie 1:30, tačiau gelbėjimo komandos jiems liepė būti bute, sušlapinti grindis, rankšluosčius ir laukti pagalbos. Buvo tiek daug klaidongos informacijos.. vieniems liepta bėgti, kitiems laukti savo butuose.”, - Standard.co.uk pasakojo susikrimtęs giminaitis Otmanas Boujettifas.
 
Kol kas oficialus žuvusiųjų skaičius – 12 asmenų, tačiau policijos, gelbėtojų ir ligoninių atstovai sako, kad tikėtina, kad šis skaičius ženkliai kils.
 
Greitosios pagalbos atstovų teigimu, šiuo metu Londono ligoninėse gydomi 78 gaisre nukentėję asmenys. 18 pacientų – kritinės būklės.
 
Ketvirtadienio ryte londoniečiai vis dar ieško be žinios dingusių artimųjų, draugų ir giminaičių. Šaltinių teigimu, šiuo metu dingusiųjų be žinios yra „labai didelis skaičius”, tarp jų 82-jų senolė ir dviejų metukų berniukas.
Iš viso Grenfell Tower daugiabutyje Notting Hill rajone vakarų Londone gyveno apie 600 žmonių.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Anglijos policija, Gaisras, dingę be žinios, daugiaaukščiai, Grenfell Tower

Komentarai

Naujausi straipsniai