Tiesa.com   |   2017-06-14

Londono gaisras: mirė jau septyniolika aukų (atnaujinta)

  
Londono gaisras: mirė jau septyniolika aukų (atnaujinta) Gelbėtojų komandos vis dar kovoja su prieš dvylika valandų įsiplieskusia liepsna.
Ligoninėse šiuo metu yra gydomi daugiau nei 70 asmenų, mažiausiai 20 – kritinėje būklėje.

Oficialiai patvirtinta, kad gaisro vakarų Londone, daugiabutyje metu žuvo mažiausiai septyniolika asmenų. Policija teigia, kad šis skaičius, deja, greičiausiai dar kils. Rasti daugiau gyvųjų nebesitikima.

Gelbėtojų duomenimis, iš liepsnojančio Grenfell Towerdaugiabučio išgelbėti 65 asmenys. Kol kas nėra duomenų, kiek žmonių pabėgti sugebėjo savo jėgomis.
Liudininkai pasakojo gaisro metu matę butuose viršutiniuose aukštuose įstrigusius žmones, kurie apie savo vietą gelbėtojams bandė pranešti šviesdami telefonais ir žibintuvėliais. Namo gyvenojai šaukėsi pagalbos ir maldavo išgelbėti savo vaikus.
 
Gelbėtojų komandos išgelbėjo daugybę žmonių, tačiau vis dar kovoja su prieš dvylika valandų įsiplieskusia liepsna. Policijos manymu, pastate vis dar gali būti žmonių, kurių gelbėtojams pasiekti nepavyko.
 
Gelbėtojai mano, kad pastate gaisro metu buvo keli šimtai asmenų. Netrukus po vidurnakčio prasidėjus gaisrui dauguma jų miegojo.
 
Policijos atstovas Stuartas Cundy atsisakė pateikti skaičius, kiek žmonių šiuo metu yra dingę be žinios. Ligoninėse šiuo metu yra gydomi daugiau nei 70 asmenų, mažiausiai 20 – kritinėje būklėje.
Ekspertai kol kas taip pat nesirįžta spėlioti, kokia galėjo būti tokio staigaus ir didelio gaisro priežastis.
 
 
 
 
  

Žymos: Gaisras, Vakarų Londonas, daugiaaukščiai

Komentarai

Naujausi straipsniai